Wyszukiwałeś:

opony X

naczep X

. Znaleziono 45 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony do naczep

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Zimowe premiery Continentala

Continental zaprezentował nowe modele opon zimowych HSW 2 COACH oraz HTW 2SCANDINAVIA zaprojektowanych specjalnie z myślą o autobusach i naczepach.Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowo opracowane opony zimowe HSW 2SCANDINAVIA na oś kierowaną oraz HDW 2 SCANDINAVIA na oś napędową.

 

Continental HTL2 ECO-PLUS - nowa generacja opona do naczep

Nowa opona długodystansowa HTL2 ECO-PLUS to uzupełnienie gamy produktówContinental dla długodystansowego transportu międzynarodowego. HTL2 ECO-PLUSwyposażono w nowoczesny karkas oraz bieżnik skonfigurowany specjalnie podkątem transportu długodystansowego. Opona ma jeszcze bardziej zoptymalizowaćspalanie i wydłużyć żywotność.

 

Goodyear LHT II - nowe opony do naczep

Goodyear zaprezentował nową oponę do naczep wykorzystywanych w transporciedługodystansowym Marathon LHT II. Nowa opona łączy niskie opory toczenia zdobrą charakterystyką jazdy i krótką drogą hamowania na mokrejnawierzchni. Opona oprócz zmniejszenia zużycia paliwa pozwala także nazwiększenie ładowności przy dłuższej żywotności i niższym poziomiehałasu.

 

Michelin X One MaxiTrailer - dla naczep

Michelin zaprezentował nową opone dla naczep X One MaxiTrailer. To oponastworzona z myślą o nowoczesnych przedsiębiorstwach transportowych. Dziękizastosowaniu zaawansowanych technologii i rozwiązań, właścicielepojazdów ciężarowych mogą polegać na osiągach, uniwersalności orazoszczędności wynikającej z dłuższego życia opony.

 

Continental oferuje nowe rozmiary opon

Continental oferuje nowe rozmiary opon HTL2 i HTR2. Najnowsza generacja 17,5calowych opon szczególnie dobrze nadaje się do naczep o dużejładowności i wysokości do 3 metrów, a także niskopodwoziowych.Podobnie jak wszystkie opony z drugiej serii, ta generacja może poszczycićsię walorami ekonomicznymi dzięki niskiemu oporowi toczenia i dużymprzebiegom.

 

Nowa opona Goodyear

Goodyear wprowadza nową linię opon do naczep, z przeznaczeniem główniedo pojazdów używanych w sektorze przewozów regionalnych. LiniaRegional RHT II dopasowana jest przede wszystkim do obręczy o średnicy 22,5cala oraz oferuje dłuższe przebiegi i mniejsze opory toczenia wporównaniu z poprzedniczką – Goodyear Regional RHT. Przekładasię to na jeszcze niższe koszty na kilometr dla operatorów flottransportowych.

 

System VAI w oponach Continental

Zbyt duży kąt pochylenia koła i nieprawidłowo ustawiona zbieżność sągłównymi przyczynami przedwczesnego zużywania się opony. Niezwykleprosty system VAI (Visual Alignment Indicator) umożliwia łatwe rozpoznanienieprawidłowej zbieżności kół ciężarówek i naczep bezdokonywania skomplikowanych elektronicznych pomiarów. VAI od lat zpowodzeniem stosowany jest w USA. Teraz Continental jako pierwszy producent oponwprowadził VAI na rynek europejski.

 

Goodyear Marathon docenione przez niezależnych ekspertów

Wprowadzona niedawno nowa europejska klasyfikacja opon – w ramachetykietowania opon w UE od 1 listopada br. – potwierdza, że oponyGoodyear Marathon LHS II + na oś sterującą, LHD II + na oś napędową orazLHT II do naczep to zestaw marzeń do pojazdów ciężarowych.

 

Oponiarska kategoria A

Wprowadzenie obowiązku etykietowania opon w UE zainicjowało nową metodologiębadania parametrów opon, ale również umożliwia pokazaniedługoletniej tradycji tworzenia najwyższej jakości produktów przezGoodyeara. Wprowadzenie w maju br. możliwości dobrowolnego etykietowania opon(obowiązek etykietowania wejdzie w życie w Unii Europejskiej 1 listopada br.)pokazało, że opony do pojazdów ciężarowych Goodyear już teraz mogąsprostać wysokim wymogom UE pod względem efektywności paliwowej. Najlepszymtego przykładem są opony do naczep Goodyear LHT II, które otrzymałyunijną kategorię „A” właśnie pod względem wydajnościpaliwowej. Kategoria ta dotyczy dwóch rozmiarów, które sądostępne na rynku od 2010 roku.

 

Continental SCANDINAVIA - pewne oparcie na zimę

Dzięki szerokiej gamie produktów przeznaczonych na wszystkie osieciągników siodłowych i naczep oraz do autobusów, Continentalmoże zaoferować wyjątkowy zestaw opon na zimę. Jest to szczególnieistotne ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy ipasażerom oraz obowiązek stosowania opon zimowych w samochodach ciężarowychwprowadzony na terytorium wielu europejskich państw. Niektóre z nichwymagają także, by bieżnik miał głębokość nie mniejszą niż 6milimetrów. Za naruszenie przepisów dotyczących opon zimowychgrozi mandat w wysokości do 5 tysięcy euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony do naczep".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018