Wyszukiwałeś:

opony X

produkcja X

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony produkcja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Nowoczesne opony z Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. planuje uruchomienie produkcji nowej generacjiopon samochodowych. W ciągu czterech lat należące do firmy nieruchomościmają zostać rozbudowane i zmodernizowane kosztem blisko 300 mln zł.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Przestój w Dębicy - nie ma popytu na opony ciężarowe

W Firmie Oponiarskiej Dębica rozpoczął się dwutygodniowy przestój nawydziale produkującym opony ciężarowe. To nie pierwsza przerwa - podobnemiały miejsce w lutym i kwietniu. W ich wyniku wielkość tegorocznej produkcjiopon spadnie o 4,8 procent w stosunku do zakładanego planu. Powodem przerw wprodukcji jest małe zapotrzebowanie na opony ciężarowe.

 

Nowy standard bieżnikowania od Goodyeara

Goodyear proponuje nową linię produktów bieżnikowanych dla opon zgeneracji Max Technology. TreadMax bo tak nazywa się nowy produkt, dajeużytkownikom opony bieżnikowane, pod względem parametrów,niezawodności i wyglądu równe nowym oponom.

 

Nowe opony zimowe Grupy Michelin

Potrzebom bezpieczeństwa i trwałości odpowiadają nowości GrupyMichelin na sezon zimowy 2009/2010 – opona Michelin Agilis Alpin dosamochodów dostawczych oraz opona BFGoodrich Winter Slalom KSIprzeznaczona do użytkowania głównie na śniegu i lodzie.

 

105 mln euro zainwestuje Bridgestone w Poznaniu

Bridgestone Europe ogłosił decyzję o rozbudowie fabryki w Poznaniu, wktórej produkowane są opony do samochodów osobowych na rynekeuropejski. Warta około 105 milionów Euro inwestycja pozwoli zwiększyćmoce produkcyjne fabryki o 5 600 opon na dobę.

 

Gigant Bridgestone'a

Japońska firma Bridgestone, jak wszyscy dobrze wiemy, produkuje opony - co dotego chyba raczej nie ma wątpliwości. Ale jakie opony!

 

Bridgestone w Polsce od 13 lat

Aktywność Bridgestone w Polsce sięga 1998 r., kiedy to powstała w Warszawiepierwsza spółka handlowa Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o..Bridgestone w Polsce to nie tylko handel, ale również produkcja.

 

Będą wykorzystywać zużyte opony

Dziś często pojawia się problem, co robić ze zużytym kompletem ogumienia.Michelin we współpracy z firmami CEA, Proteus i SDTech pracuje nadnowymi technologiami zagospodarowania zużytych opon.

 

Oszczędne opony Goodyeara z odpadów ryżowych

Na badania i rozwój w sektorze motoryzacyjnym przeznacza się roczniemiliardy dolarów. I nie chodzi tu tylko o nowe samochody, alerównież np. opony. Goodyear na przykład będzie przetwarzał odpadyryżowe w efektywne paliwowo opony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony produkcja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019