Wyszukiwałeś:

opony X

zimowe X

. Znaleziono 234 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony zimowe

Spróbuj też wyszukać: opony zimowe primera 1995 opony zimowe 225 65 16 opony zimowe do c5 mk I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 234 wszystkich):

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Zimowe premiery Continentala

Continental zaprezentował nowe modele opon zimowych HSW 2 COACH oraz HTW 2SCANDINAVIA zaprojektowanych specjalnie z myślą o autobusach i naczepach.Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowo opracowane opony zimowe HSW 2SCANDINAVIA na oś kierowaną oraz HDW 2 SCANDINAVIA na oś napędową.

 

Opony zimowe - wymóg i zdrowy rozsądek

Wyjeżdżając za granicę kierowcy powinni pamiętać, że zasady dotyczące wyposażenia autobusów i ciężarówek w opony zimowe nie sąjednakowe w całej Europie.

 

Większy wybór zimówek dla ciężarowych

Zapotrzebowanie na opony zimowe do samochodów ciężarowych wzrosło poostatnich ciężkich zimach oraz po wprowadzeniu w Niemczech nowychprzepisów dotyczących opon zimowych. Dlatego też firma Continentaluzupełniła linię opon zimowych Scandinavia 2 o pięć nowych rozmiarówopon.

 

Wątek na forum: 4 OPONY ZIMOWE DAYTON 205/60/16 CHEVROLET CRUZE

4 Opony zimowe prawie nowe (2000KM Uzywane) Marka Dayton 205/60/16 kupione w salonie Chevroleta dla Chevroleta Cruze 1.6. Sprzedam z powodu wyjazdu za granice. Bardzo polecam. ADAMJ

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Obowiązkowe opony zimowe - zobacz gdzie

W naszym kraju pomysł, by wprowadzić obowiązkowe opony zimowe, nie zyskałwystarczającego poparcia, co jednak nie oznacza, że tak jest w całej Europie.Zobacz, w których europejskich krajach taki obowiązek w miesiącachzimowych istnieje.

 

Wątek na forum: Opony zimowe - nowe

Muszę wymienić opony zimowe - poprzednie już się nie nadają - szukam czegoś na prawdę dobrego, jeżdżę dużo, jeżdżę z dziećmi więc zależy mi na jakości. Jakie marki/modele polecacie? ~Tomm

 

Opony zimowe - jak przechowywać

Wierzymy, że większość z was już zmieniła opony na zimowe. Teraz cośtrzeba zrobić z letnim, jeśli nadają się na kolejny sezon. Zobacz, jakprzechowywać gumy, żeby posłużyły jeszcze przez kolejne lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony zimowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019