Wyszukiwałeś:

opony X

general X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony general

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Saturn Outlook

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zostałzaprezentowany nowy Saturn Outlook. Samochód ten rozszerza rosnącącoraz bardziej gamę marki Saturn, przynależnego do koncernu General Motors.

 

Goodyear otworzy Centrum Usług Finansowych

Koncern Goodyear, czołowy producent opon, utworzy w Polsce jeszcze w tym rokuswoje Centrum Usług Finansowych, które będzie obsługiwało 12 krajóweuropejskich. Centrum zostanie stworzone w Dębicy, gdzie znajduje się FirmaOponiarska Dębica S.A., w której Goodyear posiada większościowe udziały.

 

Pierwsza limuzyna Stanów Zjednoczonych

Wraz z nowym prezydentem w Białym Domu pojawi się nowy samochód. Wprzyszłym tygodniu, kiedy Barack Obama zostanie zaprzysiężony na prezydentaprzyjedzie on nową limuzyną marki Cadillac DTS przygotowaną przez koncernGeneral Motors.

 

Nowy prezes Michelin Polska

Stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego Michelin w Polsce iKrajach Bałtyckich obejmuje od 1 września br. Jean-Michel Belleux;zastępując Pierre’a Michallat, który zakończył swoją misję wPolsce, w związku z planowanym przejściem na emeryturę.

 

Corvettę czeka surowa dieta

Aby General Motors mógł nadal sprzedawać na amerykańskim rynkuswój sportowy model Corvette, musi poddać ją gruntownymprzeróbkom. Jedną z nich może być nawet wprowadzenie wersjihybrydowej.

 

W 2009 r. w ciężarówkach najczęściej zawodziła elektryka, elektronika i opony

Według raportu awaryjności pojazdów ciężarowych za 2009 r.przygotowanego przez ADAC TruckService, w ubiegłym roku w europejskichciężarówkach najczęściej psuły się elementy układu elektrycznego ielektronika. W ponad 1/3 przypadków problemy z elektryką spowodowałyprzestoje pojazdów i wymagały interwencji całodobowej pomocytechnicznej. Równie dużych problemów przysporzyły awarieogumienia.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Z wizytą w fabryce opon ciężarowych Bridgestone

Kilkudziesięciu dziennikarzy branży motoryzacyjnej przybyło 18 październikana zaproszenie firmy Bridgestone do jej fabryki opon ciężarowych iautobusowych w Stargardzie Szczecińskim, która mieści się na tereniePomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Celem spotkania było przedstawieniezaproszonym gościom działalności, organizacji produkcji i zasadfunkcjonowania fabryki, a także prezentacja jej najnowszych produktów.

 

Jak zbudować profesjonalny samochód driftingowy?

Jak zbudować profesjonalny samochód driftingowy zdradza jeden z najlepszych drifterów w Europie, konstruktor samochodów sportowychi twórca wyjątkowego, driftingowego Opla GT - Paweł Trela.

 

Michelin Uptis. Opona odporna na przebicia

Michelin Uptis to opona, która ma zrewolucjonizować obecne pojęcie oogumieniu. Odporna na przebicie "guma" pojawi się już za pięć lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony general".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022