Wyszukiwałeś:

orlen X

oil X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: orlen oil

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowe, dedykowane oleje silnikowe

Dwie największe polskie rafinerie Orlen i LOTOS w ostatnim czasie wprowadziłyna rynek dwie propozycje serii olejów silnikowych. Pierwsza z nichopracowała materiał smarny do sportowej jazdy, druga zadbała o auta klasySUV.

 

Oleje dla Największych

Wdrażanie coraz bardziej rygorystycznych norm emisji spalin,ograniczających poziom zanieczyszczenia środowiska, wymusza na producentachzmiany w konstrukcji silników samochodów ciężarowych,autobusów i ciężkiego sprzętu. To sprawie, że rosną równieżwymagania stawiane olejom silnikowym.

 

Orlen i Volvo pracują nad biopaliwami

PKN ORLEN oraz VOLVO Auto Polska podpisały list intencyjny dotyczącywspółpracy w zakresie promowania i wprowadzania na polski rynekbiopaliwa nowej generacji, produkowanego na bazie bioetanolu.

 

Rajd Rzeszowski: Bouffier nie do zatrzymania

Kajetan Kajetanowicz jako jedyny był w stanie nawiązać równorzędnąwalkę z niesamowicie szybkim i nieomylnym na odcinkach specjalnych BryanemBouffier. Choć ostatecznie przegrał o 15,7 s., to jego walka z Francuzem dałakibicom naprawdę wiele emocji.

 

Jean Todt z wizytą w Krakowie

Ceremonia rozdania nagród FIA Strefy Europy Centralnej (CEZ) towydarzenie podsumowujące sezon sportu samochodowego i kartingowego w EuropieŚrodkowej. Gala CEZ każdorazowo gości w innym kraju. W sezonie 2010, po kilkulatach przerwy, zaszczyt jej zorganizowania ponownie przypadł Polsce. Gościemspecjalnym wydarzenia był Jean Todt, prezes Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA).

 

Rajd Polski: Gortat w zerówce!

Team Bezpiecznerajdy.pl przygotował kolejna niespodziankę dla rajdowychkibiców, którzy przyjadą do Mikołajek kibicować załogompodczas przedostatniej rundy RSMP - 68. Rajdu Polski.

 

Bębenek czwarty w Platinum RSMP

Zakończył się 37.Rajd Koszyc, ostatnia runda Platinum Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Po zaciętej i pasjonującej walce, załoga Platinum RallyTeam w składzie: Michał Bębenek – Grzegorz Bębenek wywalczyła wklasyfikacji generalnej sezonu bardzo wysokie, czwarte miejsce. W klasyfikacjiRSMP Rajdu Koszyc bracia z Bochni zajęli także czwartą pozycję i zdobylitrzecie miejsce w klasie S2000/R4.

 

DAFy dla Platinum Oil

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła iodebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanymdealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornikk/Poznania.    

 

Czy Orlen nielegalnie ustalał ceny olejów silnikowych?

Prezes UOKiK wszczęła postępowanie przeciwko Orlen Oil. Wykaże ono, czyspółka ustalała ze swoimi dystrybutorami ceny olejów silnikowychPlatinum.

 

Milionowa kara dla Orlenu

Spółka Orlen Oil ustalała ze swoimi dystrybutorami ceny środkówsmarnych marki  Platinum, używanych w motoryzacji. Niedozwoloneporozumienie trwało od 2003 r. Na przedsiębiorcę została nałożona karafinansowa w wysokości blisko 2 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "orlen oil".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019