Wyszukiwałeś:

os

. Znaleziono 5695 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: os

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5695 wszystkich):

Zwolnienia grupowe w Starachowicach

Pracowników starachowickiej fabryki MAN Star Trucks & Buses czekajązwolnienia grupowe. Koncern planuje redukcję zatrudnienia aż o 300osób. Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy zarządem firmy, a związkamizawodowymi.

 

Tysiące zwolnień w branży moto

Przemysł motoryzacyjny jest jedną z branży najbardziej dotkniętychogólnoświatowym kryzysem. W Europie odnotowano gwałtowny spadeksprzedaży samochodów. Efektem tego są liczne zwolnienia. Jeśli nienastąpi szybka poprawa sytuacji, w polskich zakładach stracą pracę tysiąceosób.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Hutchinson Poland - Lodołamaczem

Hutchinson Poland, zakład w Bielsku Białej otrzymał I miejsce i statuetkęLodołamacza 2010 w kategorii otwarty rynek. Konkurs Lodołamacze to konkurs dlaosób, firm, instytucji, które angażują się w rozwiązywanieproblemów osób niepełnosprawnych. Konkurs organizowany jest przezPolską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 

I znowu mogła być tragedia

Kolejny odcinek serialu pt. "Przepełnione busy". 28 osób, wtym 26 uczniów, wracało wczoraj busem ze szkoły w Jarocinie. Totrzykrotnie więcej niż pojazd mógł przewozić. Niżańscy policjanciukarali kierującą mandatem.

 

Jak zwiększyć bezpieczeństwo pieszych?

Tylko podczas minionej doby w wypadkach drogowych na terenie Polski zginęło 5osób. Wszystkie ofiary to piesi. Od kilku lat najwięcej wypadkówz udziałem pieszych i najtragiczniejsze ich skutki odnotowuje się w okresiejesienno-zimowym. Co robić zatem, by na drogach także i piesi czuli siębezpiecznie?

 

Wciąż jeździmy i rozmawiamy przez komórkę

Ponad 13 tysięcy osób otrzymało łącznie ponad 66 tysięcypunktów karnych za rozmowę przez komórkę w czasie prowadzeniapojazdu. To efekt obowiązywania od ponad dwóch miesięcy nowegotaryfikatora punktów karnych, który zaostrzył kary zanajczęstsze wykroczenia w ruchu drogowym.

 

Długi weekend majowy na drogach

Długi majowy weekend już za nami, a wraz z nim dalsze Polaków wyjazdy.I choć na drogach doszło do mniejszej liczby wypadków niż przedrokiem, to jednak w ich efekcie zginęło więcej osób.

 

Kieruj się rozsądkiem

Komenda Główna Policji rozpoczyna tak zatytułowaną kampanięspołeczną. Akcja adresowana przede wszystkim do osób starszych (60+),motocyklistów i pieszych. KGP zachęca wszystkich użytkownikówdróg do prawidłowych zachowań na drodze, okazywania większejżyczliwości, powstrzymania się od agresji i przestrzegania przepisówprawa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019