Wyszukiwałeś:

osie

. Znaleziono 412 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: osie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 412 wszystkich):

Wątek na forum: Można spalać mało - wyniki V Supertestu Ekonomii

Wynik poniżej 4 l/100 km uzyskało jeszcze 5 innych samochodów zasilanych silnikami wysokoprężnymi: Fiat Panda 1.3 Miltijet, Renault Modus 1.5 dCi, Hyundai i10 1.1 CRDi, Toyota Prius... co za łosie... ~?

 

Honda Legend od jesieni w Europie

Już tylko miesiące dzielą nowy model Hondy Legend od debiutu na rynkueuropejskim. Reprezentant klasy średniej wyższej japońskiego koncernuzaatakuje Stary Kontynent z nowatorskim napędem na obie osie już jesienią2006 roku.

 

Zakłady Delphi zmienią właściciela

Należące do koncernu Delphi zakłady produkujące układy kierownicze ipółosie w Tychach i Gliwicach już niedługo będą miały nowegowłaściciela. Delphi Corporation podpisała już porozumienie w sprawiesprzedaży ze spółką Steering Solutions Corporation.

 

Układ napędowy

W układzie napędowym znajdują się elementy odpowiedzialne za przenoszenie siły napędowej. W jego skład wchodzi sprzęgło, skrzynia biegów, wał napędowy, skrzynia rozdzielcza, przekładnia główna, mechanizm różnicowy, półosie oraz koła napędzane.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Na cztery łapy

Jeśli w teren, to tylko z napędem na cztery koła. Na początku swojejhistorii napędzane obie osie były ze sobą połączone permanentnie. Jednak wdzisiejszych czasach do automatycznej regulacji rozdziału mocy, wykorzystujesię głównie systemy elektroniczne. O to historia napędu 4x4 wpigułce.

 

Dwa miliony osi w DAF Vlaanderen

W dniu 1 grudnia 2011 r. linię produkcyjną zakładu DAF Vlaanderen w Oevel wgminie Westerlo w Belgii opuścił dwumilionowy egzemplarz osi. „Toprawdziwy kamień milowy w historii fabryki osi i kabin firmy DAF” –powiedział Harrie Schippers, prezes i dyrektor firmy DAF Trucks N.V.

 

500-tysięczna oś Mercedes-Benz TrailerAxleSystems

TrailerAxleSystems świętuje niecodzienny jubileusz produkcyjny: z taśmyschodzi 500-tysięczna oś do przyczep i naczep. – Jesteśmy bardzo dumniz tego jubileuszu produkcyjnego. Gdy w 1996 roku rozpoczynaliśmy produkcję osido przyczep i naczep nikt nie dawał nam większych szans – mówiNorbert Rehbein, szef Trailer Axle Systems. – Tymczasem Mercedes-BenzTrailerAxleSystems istnieje już 15 lat i grono naszych klientów wciążsię powiększa.

 

Suzuki SX4: Niepozorny

Zima opuściła nas już chyba na dobre, nim jednak to nastało zdążyła tużprzed odejściem pokazać swoje możliwości. W efekcie problemy z jazdą miałowielu kierowców na naszych drogach. Nie wnikamy, czy był to efekt brakuodpowiednich umiejętności, nieprzygotowania auta do zimy, czy wreszciesłabych właściwości jezdnych w takiej aurze. W takich to warunkach do naszejredakcji trafił Suzuki SX4. Z dodatkowym atutem w postaci napędu na obie osie.

 

Mercedes-Benz TrailerAxleSystems na IAA

Większa wydajność dzięki niższej masie, bardziej skuteczna ochronaśrodowiska dzięki bezchromowej powłoce ochronnej wszystkich połączeńśrubowych — Mercedes-Benz TrailerAxleSystems optymalizuje cieszące sięolbrzymią popularnością osie do naczep i przyczep na Międzynarodowe TargiMotoryzacyjne Pojazdów Użytkowych 2012 (IAA Nutzfahrzeuge 2012).

 

Klasa V z napędem na wszystkie koła

Podczas zbliżającej się wystawy samochodowej w Paryżu premierę będziemieć Mercedes klasa V po raz pierwszy w wersji ze stałym napędem na obieosie. Wersja V250 BlueTec 4Matic do sprzedaży trafi jeszcze pod koniec br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018