Wyszukiwałeś:

oska

. Znaleziono 291 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 291 wszystkich):

Wątek na forum: Alfa Romeo 149 w 2009

oj ta piękna włoska motoryzacja , mmmmmmmmm. piekne auta, dlatego też w ten weekend zdecydowałem się na fiata bravo :D zakochałem się w tym aucie, a jeszcze bardziej się ciesze bo kupiłem go 19 % taniej bo trafiłem na wyprzedaż ~mundek

 

Antas V8 GT: Mieszanka legend

oska firma Faralli & Mazzanti zajmująca się projektowaniem karoserii irestaurowaniem zabytkowych pojazdów zbudowała model o nazwie Antas V8 GT.Samochód o stylistyce zaczerpniętej z lat 30-tych i 60-tych jest mieszankąmarek Bugatti, Morgan i Maserati.

 

Wątek na forum: Volvo szuka partnera do współpracy

Mówi się o Fiacie jako głównym typowanym. Włoska firma ma ogromne doświadczenie w budowaniu małych miejskich samochodów co możemy zobaczyć na przykładzie chociażby Pandy. gdyby doszło do takiej współpracy, to znacznie polepszyło by to sytuację obydwu firm, a tym bardziej zaowocowało w nowe, świet...

 

Wątek na forum: Fiat gotowy na rozmowy z Volvo

Współpraca Fiata i Chryslera układa się bardzo dobrze i wbrew niektórym opiniom przynosi korzyści obu markom. Jeśli Volvo dogadałoby się z Włochami na pewno stworzyliby coś ciekawego. Silniki Fiata są jednymi z najlepszych a na pewno najbardziej ekologicznych na rynku. Kolejny rok z rzędu włoska ...

 

Nowe Ferrari co rok

oska ikona motoryzacji w ciągu najbliższych pięciu lat zamierzaprzeprowadzić prawdziwą ofensywę modelową. Zakłada ona wprowadzenie narynek co rok nowego Ferrari lub prezentację mocno odmienionego modelu,aktualnie znajdującego się w portfolio producenta z Maranello.

 

Radiowóz od Lamborghini

Policja znów jest szybka. Niestety nie mówimy tu o naszychrodzimych funkcjonariuszach. Włoska policja po smutnej stracie znówmoże pochwalić się piekielnym radiowozem. Oto jego wysokość Huracan LP610-4 w barwach włoskiej policji!

 

Nowe inwestycje na Dolnym Śląsku

Trzy firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród nicg m.in.oska firma ILPEA, która dostarcza platikowe i metalowe komponenty dlamotoryzacji.

 

Włoska policja w elektrycznych Mitsubishi

oska policja, popularni karabinieri, będzie bardziej ekologiczna i wzabytkowych centrach dużych miast będzie poruszać się nie emitującymizanieczyszczeń Mitsubishi i-MiEV.

 

Fiat 500 pokryty włosami

Tego jeszcze nie grali. Włoska artystka postanowiła pokryć nadwozieklasycznego Fiata 500... włosami. Wszystko po to by pobić rekord Guinessa.

 

Tecnicar Lavinia - pierwszy, włoski "superelektryk"

oska firma Tecnicar nie jest jeszcze dobrze znana w świecie motoryzacji.Jednak niedługo może się to zmienić za sprawą samochodu nad którympracuje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019