Wyszukiwałeś:

osmiobiegowa X

skrzynia X

automatyczna X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: osmiobiegowa skrzynia automatyczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

8 biegów w każdym Audi

Audi zamierza w najbliższym czasie wprowadzać do swojej gamy modelowejośmiostopniową przekładnię automatyczną zaprojektowaną przez firmę ZF.Zastąpi ona dotychczasową, sześciostopniową przekładnię.

 

Dziewięć biegów od Mercedesa

Mercedes wyznacza kolejne standardy. Według najnowszych doniesień koncern zeStuttgartu pracuje nad automatyczną skrzynią biegów, któraposiada aż dziewięć przełożeń.

 

9 biegów w Chryslerze

Znana niemiecka firma ZF, która dostarcza skrzynie biegów dlawielu producentów, opracowała właśnie pierwszą na święciedziewięciobiegową skrzynię dla samochodów przednionapędowych.

 

Koniec przekładni manualnych?

Wygląda na to, że wolnymi krokami, ale nieubłaganie zbliża się koniecskrzyń manualnych. Na pewno jeśli chodzi o segment supersamochodów.

 

Gdzie jest granica skrzyni biegów?

Kiedyś kierowca miał do dyspozycji skrzynię, która dostarczała 4-5 przełożeń, a dzisiejsze samochody mogą być wyposażone w siedmio czy ośmiobiegowe automaty. Gdzie jest granica? Na to pytanie odpowiada firma ZF.

 

Outlander z wyciekającym olejem

Możliwość wycieku oleju z automatyczej przekładni jest przyczynąrozpoczęcia akcji serwisowej przez Mitsubishi dla modelu Outlander z rokumodelowego 2013.

 

Vanquish i Rapide S jeszcze lepsze

Aston Martin zakomunikował, że nowe serie modeli Vanquish i Rapide Sotrzymają kilka udoskonaleń w obrębie mechaniki. Głównie chodzi onowe skrzynie biegów i oprogramowanie silników.

 

ZF: Nie potrzebujemy 10. biegu

Kilku producentów, wśród których jest Volkswagen pracujenad  10-biegową skrzynią automatyczną. Niemiecka firma ZF z kolei niema zamiaru brać udziału w wyścigu o 10 bieg.

 

Iveco Daily z 8-biegową automatyczną przekładnią Hi-Matic

Na wystawie samochodowej w Brukseli Iveco zaprezentowało w nowym Daily8-biegową przekładnię automatyczną Hi-Matic, która ma zwiększyćkomfort oraz ekonomikę jazdy.

 

Nie będzie nowej skrzyni biegów od Mercedesa?

Mercedes ogłosił, że nie będzie pracował nad nową, automatyczną skrzyniąbiegów. Z jakimi przekładniami będziemy mieli do czynienia w nowychmodelach producenta ze Stuttgartu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "osmiobiegowa skrzynia automatyczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019