Wyszukiwałeś:

oszczedne X

felgi X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oszczedne felgi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Kuta felga = mniejsze spalanie

Amerykańska firma Alcoa, która od niedawna jest dostępna na naszymrynku zamierza sprzedawać felgi z kutego aluminium, które poza większąwytrzymałością od konkurencyjnych produktów mają także wpłynąć naspalanie samochodu.

 

Wiosna, czas na wymianę felg

Wiosna praktycznie już zadomowiła się na dobre w Polsce, a zanim się obejrzymy będzie już lato i coraz cieplej. To doskonała okazja, żeby rozglądnąć się za nowymi felgami do naszego cacka.

 

W łatwy sposób zmienisz kolor felg

Tuning, to dziedzina w motoryzacji, która nie ma żadnych granic, może poza tymi związanymi z dobrym smakiem i gustem. Maniacy tuningu w swoich samochodach zmieniają wszystko również felgi i ich kolor. Niemiecka firma Foliatec stworzyła coś co sprawi, że zmiana koloru felg będzie jeszcze łatwiejsza i tańsza.

 

Felgi aluminiowe - dowiedz się więcej

Wygląd samochodu to dość istotna rzecz. Mało kto zdaje sobie z tegosprawę, ale często świetna linia nadwozia samochodu może zostać zniweczonaźle dobranymi kołami. Ludzie często rezygnują z felg aluminiowych z powodumitów, które funkcjonują w branży. Rozwiewamy te teorie.

 

Felgi - nie liczy się tylko estetyka

By móc jeździć bezpiecznie samochód nie powinien posiadać tylkoi wyłącznie sprawnego zawieszenia, układu hamulcowego czy aktywnychsystemów elektronicznych. Niemniej ważne jest także posiadaniewłaściwych i dobrze dobranych felg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "oszczedne felgi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019