Wyszukiwałeś:

paccar

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: paccar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

PACCAR- kolejny rok sukcesów

Firma PACCAR, właściciel marek Kenworth, Peterbilt i DAF, dostarczyła w rokuubiegłym 78.800 pojazdów do klientów na całym świecie, a wynikfinansowy za IV kwartał w porównaniu z tym samym okresem rokupoprzedniego były zdecydowanie lepszy. To m.in. spowodowało, że po razkolejny od 72 lat, firma zakończyła rok z zyskiem.

 

PACCAR ogłasza wyższe przychody i zyski

„Firma PACCAR zanotowała wyższe przychody i zysk netto za pierwszykwartał 2011 r.” – powiedział Mark Pigott, prezes i dyrektorgeneralny. Solidne wyniki bilansowe i dodatni przepływ pieniężny PACCARumożliwiły spółce zwiększenie inwestycji w celu poprawy wydajnościdziałalności produkcyjnej oraz wsparcia programów rozwoju produktu.Inwestycje przyczynią się do długoterminowego rozwoju spółki”– dodał.

 

PACCAR Parts rozszerza program TRP

Firma PACCAR Parts wprowadziła program TRP (Truck and Trailer Parts –Części do ciężarówek i przyczep/naczep) w 1995 r. w ramach przyjętejstrategii „one stop stop” („wszystko pod jednymdachem”), zgodnie z którą przewoźnik może nabyć w jednymmiejscu wszystkie części zamienne niezbędne dla jego floty samochodowej.Oferując części dla wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczeporaz akcesoriów do naprawy, program ten należy do najbardziej obszernychw branży ciężarówek. Obejmuje on ponad 65 000 artykułów, w tymobecnie także asortyment firmy HACO, produkującej części zamienne do windróżnych producentów.

 

Paccar MX - większa wydajność przy niższych kosztach

W celu umocnienia wiodącej pozycji w dziedzinie zużycia paliwa i niskichkosztów eksploatacji firma DAF wprowadza wiele udoskonaleń w bardzoudanym silniku PACCAR MX o pojemności 12,9 litra. Nowe tłoki, zoptymalizowanywtrysk paliwa i unikalny, całkowicie zamknięty moduł kolektora wydechowegozapewniają o wiele niższe zużycie paliwa, a tym samym niższy poziom emisjiCO2. Wprowadzane zmiany doskonale wpisują się w program Zaawansowanejwydajności transportu (ATe) firmy DAF, na którą składa się pełnagama rozwiązań, mających na celu zwiększenie wydajności transportu przyjednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne i obniżeniukosztów.

 

PACCAR na plusie

Firma PACCAR zarobiła w drugim kwartale 2011 r. 239.7 mln dolarów, adochody ze sprzedaży netto i usług finansowych w drugim kwartale wyniosły3,96 mld dolarów. Jest to zdecydowany wzrost w porównaniu doanalogicznego okresu w roku 2010.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Silnik PACCAR MX-13 Euro 6

DAF Trucks przedstawia nową generację silników opracowanych zgodnie zwymogami normy emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać w UniiEuropejskiej od 1 stycznia 2014 r. Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9l został stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wtryskucommon rail i jest wyposażony w turbosprężarkę ze zmienną geometrią orazzaawansowane funkcje sterowania, co maksymalnie podnosi wydajność jego pracy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019