Wyszukiwałeś:

pakiet X

antykryzysowy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakiet antykryzysowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

NSZZ Solidarność: w motoryzacji coraz gorzej

W Warszawie odbyło się zebranie Sekcji Krajowej Przemysłu MotoryzacyjnegoNSZZ "Solidarność", które w całości poświecone byłosytuacji w zlokalizowanych w Polsce zakładach motoryzacyjnych. Wedługzwiązkowców sytuacja w branży jest coraz gorsza.

 

NSZZ Solidarność: niekompletny pakiet antykryzysowy

Rządowy projekt tzw. ustawy antykryzysowej nie odnosi się do całego 13 -punktowego pakietu uzgodnionego między związkami zawodowymi i pracodawcami wKomisji Trójstronnej – uważają związkowcy.

 

Pakiet antykryzysowy w wersji PO

W Sejmie zakończyły się prace nad tzw. ustawą antykryzysową.  Ustawazostała skierowana do Senatu. Jeśli Senat wniesie poprawki ustawą ponowniezajmie się Sejm. Jeśli nie, dokument trafi do Prezydenta.

 

Pakiet antykryzysowy dla transportu w Sejmie

Pierwsze postulaty i ustalenia z pakietu antykryzysowego dla transportuznalazły się nareszcie w Sejmie. Porozumienie między Forum TransportuDrogowego, zrzeszającego organizacje przewoźników oraz MinisterstwemTransportu zostało podpisane jeszcze w czerwcu. Zgodnie z nim przewoźnicy,którzy ze względu na kryzys wycofali pojazdy z ruchu, będą m.in. moglinie płacić składek ubezpieczenia OC.

 

Isuzu liczy na nową Astrę

Ispol (Isuzu Motor Polska) rozpoczął produkcję silników dla nowejAstry. Wpłynęło to na decyzję o zwiększeniu dziennej produkcji o ponad 30%do poziomu 664 silników. W firmie mają nadzieję, że tendencjazwyżkowa utrzyma się również w roku 2010. Wzrosło takżezatrudnienie.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Zwolnienia w ArcelorMittal Poland

W hutach należących do ArcelorMittal Poland planowane są kolejne redukcjezatrudnienia. - Nie znajdujemy żadnego merytorycznego uzasadnienia dla takdużej redukcji zatrudnienia. Nasze huty nie mogą sobie pozwolić na odejściakolejnych pracowników, bo zagrozi to procesowi produkcji orazbezpieczeństwu załogi - uważa Jerzy Goiński przewodniczącyMiędzyzakładowej Organizacji Związkowej ArcelorMittal Poland OddziałDąbrowa Górnicza

 

FSO szuka nowych inwestorów

Zarząd Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie prowadzi rozmowy zkilkoma firmami motoryzacyjnymi o możliwości ulokowania przez nie produkcjinowych samochodów w fabryce na Żeraniu - powiedział PAP rzecznik FSORoman Bugaj. Dodał, że chodzi o firmy motoryzacyjne spoza Europy.

 

Koniec Pontiaca

GM podjął decyzję o zamknięciu marki już w zeszlym roku, jednak dopieroteraz działania dobiegają końca.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakiet antykryzysowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019