Wyszukiwałeś:

pakiet X

drogowy X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakiet drogowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

Czy S10 bedzie modernizowane w obcnym układzie.Na łamach tego portalu potuluję modernizację DW142 starej Berlinki z budowa np rozwidlnia w rejonie Szczecinka na Bydgoszcz .Na tych stronach jakoś cichutko o zamierzeniach Ministerstwa Infrastruktury odnosnie rozwoju nowych tras z Ziem Zachodnich ...

 

Korekty w 300C

Trzy lata po rynkowym debiucie Chrysler postanowił odmłodzić swójflagowy model 300C. Amerykański "statek drogowy" od 2008 roku będzieoferowany także z bogatszym pakietem bezpieczeństwa i wyposażenia wnętrza.

 

Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

W przyszłym roku władze województwa kujawsko-pomorskiego przejmąbieżące utrzymanie części dróg krajowych. Poza tym MinisterstwoInfrastruktury zagwarantowało sfinansowanie ważnych dla regionu inwestycji. Totylko niektóre z ustaleń pakietu drogowego dla województwa.

 

Unia chce dalej liberalizować transport

Parlament Europejski zatwierdził pakiet przepisów w sprawie dalszejliberalizacji transportu drogowego w UE. Dotyczy on między innymi zasadświadczenia usług przez przewoźników z innego kraju oraz możliwościpracy kierowców autokarów bez przerwy przez 12 dni.

 

Volkswagen Polo także z homologacją ciężarową

Volkswagen Polo będzie kolejnym modelem osobowym, którego gama zostaławzbogacona o wersję z homologacją ciężarową. Samochód dostępny jestz sześcioma jednostkami napędowymi o mocy od 60 do 105 KM. Cena pakietuBusiness wynosi 1.800 zł brutto.

 

Jak bronić się przed mandatami

Na drodze od lat trwa "walka" między policjantami egzekwującymiprzepisy ruchu drogowego, a kierowcami którzy znajdują różnesposoby żeby ostrzegać się przed kontrolami patroli wyposażonych w tzw.suszarki. Niektórzy korzystają z tradycyjnych rozwiązań jak CB-Radio,a niektórzy wykorzystują do tego smartfony.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Toyota Yaris - konkurenci

Nie tak dawno nasz parking odwiedziła Toyota Yaris po liftingu. Auto zsilnikiem 99-konnym, benzynowym o pojemności 1329 cm3 skonfigurowane byłowedług poziomu Dynamic. Postanowiliśmy sprawdzić co w porównywalnychwersjach oferują główni konkurenci Toyoty Yaris.

 

System e-call obowiązkowym wyposażeniem!

Parlament Europejski przyjął kilka godzin temu nowe przepisy, którezaczną obowiązywać już 31 marca 2018 roku. Wtedy wszystkie nowe samochodybędą musiały być wyposażone w system automatycznego powiadamiania owypadku, zwanego w skrócie e-call.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakiet drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019