Wyszukiwałeś:

pakowanie X

samochodu X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pakowanie samochodu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Odświeżony Outlander

Mitusbishi Motors zadeklarowało, że najnowsza odsłona popularnego samochodurekreacyjno-sportowego Outlander pojawi się na nadchodzących targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Nowy Variant Golfa

Nieco dłużej niż zwykle, bo aż trzy lata, musieli czekać potencjalniklienci Volkswagena na nową wersję nadwoziową jednego z najbardziejpopularnych aut tej marki. Trzecia odsłona modelu Golf Variant z bagażnikiem opojemności 1.550 litrów właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie naszegokraju.

 

Peugeot 308: Kompaktowy lew

Jego poprzednik pomimo problemów z niezawodnością był jednym znajbardziej udanych aut kompaktowych ostatnich lat, pochodzących z Francji.Peugeot 308 ma za zadanie zatrzeć przykre wspomnienia po swoim starszym bracie.Jest ładniejszy, lepiej wykończony i pod względem właściwości jezdnychnawiązuje do czołówki segmentu C. Czy swoim stylem jest w stanieprzekonać polskich klientów?

 

Pakuj się z głową

Nieodpowiednie zapakowanie bagażu może w znaczny sposób wpłynąć naprowadzenie pojazdu, a niezabezpieczone przedmioty znajdujące się w kabiniestanowią zagrożenie dla pasażerów.

 

Hybryda BMW dla cyklistów

Bawarski koncern chce jeszcze bardziej przypodobać się ekologom prezentująckoncepcyjną wersją samochodu, którym swobodnie można przewozićrowery. Czy można być bardziej ekologicznym?

 

Volkswagen Golf VII Variant: Tym razem się uda?

Rynek kompaktowych kombi to bardzo lukratywna działka. Każdy zproducentów powinien wydzierać sobie ten kawałek tortu, ale w wieluprzypadków był on do tej pory traktowany po macoszemu. Idealnymprzykładem był Golf, który sprzedawał się w miarę dobrze, tylko zewzględu na floty, ale nie zachwycał.

 

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.1

Pakowanie bagaży do auta to często wyzwanie. Wyjeżdżając nawet weekendbierzemy ze sobą sporo toreb i walizek. Bardzo często robimy to w pośpiechu,niezważając na skutki, jakie może przynieść pakowanie walizek. Zobacz, jakw bezpieczny sposób spakować bagaże.

 

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.2

Kiedy nasz bagażnik jest już wypchany po brzegi i nie ma tam miejsca nawet naprzysłowiową "szpilkę", gdzie umieścić ostatnią torbę,która pozostała? Odpowiedź na filmie wideo.

 

Ford Mondeo Hybrid - Hybryda prawie idealna

O nowym Fordzie Mondeo sceptyczni mówili, że w Europie pojawił się odwa lata za późno, przez wzgląd na nowocześniejszego VolkswagenaPassata. Na Starym Kontynencie jest oczywiście duże grono klientów,które sympatyzuje z Mondeo i mimo późnego debiutu auto spod znaku"błekitnego owalu" wyprzedziło Passata B8 w rankingachsprzedażowych w Polsce.  Zobacz, czy uda się ich przekonać do wersji zhybrydowym napędem. Dziś daniem głównym jest Ford Mondeo Hybrid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pakowanie samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018