Wyszukiwałeś:

panamera

. Znaleziono 298 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: panamera

Spróbuj też wyszukać: panamera cena los angeles panamera 4s dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 298 wszystkich):

Hybrydowa Panamera?

Jak powiedział w jednym z wywiadów szef działu technicznego Porsche, WolfgangDuerheimer, nowy model Panamera może być także w przyszłości dostępny wwersji z silnikiem hybrydowym.

 

Porsche Panamera (częściowo) z Hanoweru

W fabryce pojazdów użytkowych Volkswagena w Hanowerze odbywać się będziemontaż nowego modelu Porsche Panamera.

 

Q5 i Panamera w rodzimych fabrykach

Dwie niemieckie marki zapowiedziały rozpoczęcie produkcji nowych modeli naswoim rodzimym rynku. Audi Q5 powstawać będzie w Ingolstadt, zaś PorschePanamera w Lipsku.

 

Porsche Panamera bez kamuflażu

Długo oczekiwane przez wielu fanów tej marki, Porsche Panamera, zostałoostatnio przyłapane podczas jednych z ostatnich testów przedprodukcyjnych natorze Nurburgring. Auto, które ukrywa się pod nazwą kodową G1 miałonadwozie praktycznie pozbawione kamuflażu.

 

Zdjęcia wnętrza Porsche Panamera

Na pierwszych zdjęciach szpiegowskich widoczne jest głównie centralnakonsola oraz przyrządy do obsługi Porsche Panamera. Ekskluzywna deskarozdzielcza przeładowana jest różnego rodzaju przyciskami, któreswym rozmieszczeniem nawiązują do projektu telefonu komórkowego firmyVertu.

 

Porsche Panamera - oficjalne zdjęcia

Były zdjęcia szpiegowskie, były zdjęcia detali. Teraz Porsche Panameramożna oglądać na oficjalnych fotografiach.

 

Porsche Panamera w sprzedaży latem 2009

Wprawdzie Porsche zaprezentowało nie tak dawno temu w końcu, jak będziewyglądać w pełnej okazałości model Panamera, to jednak na jego światowąpremierę trzeba będzie poczekać do wiosny przyszłego roku, zaś na debiutrynkowy nawet do lata.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Porsche Panamera w Platynowej Edycji

Pod koniec listopada do gamy modelowej Porsche dostępnej na naszym rynku dołączy specjalna wersja Panamery. Panamera Platinum Edition dedykowana jestdo wersji Panamery 4 oraz Panamery Diesel.

 

Mocniejsza i szybsza Panamera Diesel

Porsche Panamera z wysokoprężną jednostką pod maską będzie teraz jeszczeszybsze. A to za sprawą dodatkowych 50 koni mechanicznych mocy, dzięki czemupierwszą setkę na prędkościomierzu w tym modelu zobaczymy już po sześciusekundach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019