Wyszukiwałeś:

papamobile

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: papamobile

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa G

Mercedes klasa G zwany również i po prostu "Gelaendewagen" to bardzo znany samochód terenowy, który pomimo wielu zmian technicznych jakie przechodziły jego kolejne generacje pozostał optycznie niemal taki sam jak pierwsza konstrukcja z lat 70 ubiegłego wieku. Kanciasty kształt i świetne prowadzen...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

Nowy Mercedes papieża

Aż dwa lata trwało przygotowanie nowego pojazdu dla papieża. Najnowszypapamobile, którym będzie poruszał się Benedykt XVI, został zbudowanyna bazie Mercedesa klasy G 500 w wersji z otwieranym dachem.

 

Legendy światowej motoryzacji w Warszawie

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędą się po raz pierwszy w PolsceTargi Pojazdów Zabytkowych - Moto Nostalgia 2011. W jednym miejscubędzie można zobaczyć legendy światowej motoryzacji takich marek jak BMW,Mercedes, Porsche, Citroen, Dodge, Jaguar  i wiele innych.

 

Wyjątkowy Star

Powstał w rekordowym tempie. W czerwcu 1979 roku woził papieża Jana Pawła IIpodczas jego pierwszej pielgrzymki do ojczyzny. Później zniszczono jegonadwozie, lecz po latach został odbudowany. Tego wyjątkowego Stara możnabyło podziwiać na wystawie Moto Nostalgia.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Papież w elektrycznym Renault

Renault przekazało Benedyktowi XVI oraz Żandarmerii Watykańskiej dwasamochody o napędzie całkowicie elektrycznym, wyprodukowane specjalnie napotrzeby Papieża.

 
 

Hyundai Santa Fe jako najnowsze papamobile

Pontyfikat papieża Franciszka jest wyjątkowy pod wieloma względami. Mamy otokolejny dowód tej wyjątkowości. Najnowszym papamobile został HyundaiSante Fe, zastępując w tej roli Mercedesa.

 

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Najmniejsze samochody koncernu Daimlera zawojowały w ten weekend centrum Hamburgu. Wszyscy uczestnicy zlotu mieli jeden cel - pobić rekord Guinnessa wliczbie samochodów marki Smart w jednym miejscu. I to zadanie wykonano znawiązką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019