Wyszukiwałeś:

parc X

ferme X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parc ferme

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

F1: Oko wszystko widzi

"Eye in the sky", to nowy system monitorowania bolidów Formuły1 w czasie pomiędzy zakończeniem kwalifikacji i startem Grand Prix. FIA w tensposób rezygnuje z historycznego rozwiązania jakie przez lata pełniłpark zamknięty (parc-ferme).

 

Kościuszko wysoko po pierwszej pętli Rajdu Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, LOTOS Dynamic Rally Team zajmują 5.miejsce w klasyfikacji PWRC po pierwszej pętli drugiego dnia Rajdu Finlandii. Wstawce prowadzi Flodin przed Paddonem (+13.4) i Pajunenem (+50.3).

 

Rajd Dolnośląski: 150 km walki

Do końca tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pozostałyjuż tylko 3 eliminacje. Najbliższa, czyli 21. Rajd Dolnośląski to ostatniaokazja, aby na Dolnym Śląsku na żywo oglądać najszybszych kierowców,którzy rywalizują w  krajowym czempionacie.

 

PWRC: Zabrakło 1 punktu

Dramatyczna pogoń za rywalami, 3. miejsce w Rajdzie Wielkiej Brytanii i 15kolejnych punktów na koncie Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka torezultat czterodniowych zmagań na walijskich trasach. Niestety zabrakło 1punktu, aby obronić 3. miejsce podium, które zajmowała przed ostatniąrundą jedyna polska załoga startująca w pełnym cyklu Mistrzostw Świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "parc ferme".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019