Wyszukiwałeś:

park

. Znaleziono 587 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: park

Spróbuj też wyszukać: opony ziowe nokian

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 587 wszystkich):

Park przemysłowy we Wrocławiu

Niemiecka grupa Metroplan wybuduje we Wrocławiu park przemysłowy, któregowartość szacowana jest na 240 mln euro. W firmach działających na terenieparku pracę może znaleźć nawet 2,5 tys. osób. Jak podkreśla inwestor nowypark to idealne miejsce dla dużych koncernów motoryzacyjnych.

 

Nowi inwestorzy w Euro-Park Mielec

Zarządzający mielecką strefą Euro-Park Mielec, której teren powiększy sięwkrótce niemal o 80 ha, wnioskują o wydłużenie okresu funkcjonowania o dwalata do 2017 r. Firmy, które zainwestują 544 mln zł na włączonych domieleckiej strefy obszarach mają stworzyć 2,3 tys. miejsc pracy, a ichpoddostawcy - kolejny 1 tys.

 

Szansa na nowe inwestycje w Wałbrzychu

Być może Wałbrzychowi uda się pozyskać nowych inwestorów, m.in. zbranży motoryzacyjnej. W tym celu do końca 2010 roku ma powstać nowy ParkPrzemysłowy, o powierzchni 12 ha, przeznaczony pod działalność małych iśrednich firm.

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

Łatwiejszy Park Assist

System Park Assist dostępny w samochodach z grupy Volkswagena od dwóchlat jest pożytecznym gadżetem, aczkolwiek nie zawsze był on łatwy wobsłudze. Jego najnowsza generacja będzie pozwalać na wykonywanie manewruparkowania w ciasnych lukach "na kilka razy".

 

Nowy projekt dla motoryzacji w Euro-Park Mielec

Firma D&D RESORY Polska rozpocznie nową inwestycję na terenie SpecjalnejStrefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Firma zainwestuje 25 mln złotych.Powstana też nowe miejsca pracy.

 

Wątek na forum: Droga przez Świętokrzyski Park Narodowy

Droga ta tylko na niewielkim odcinku stanowi granicę Świętokrzyskiego Parku Narodowego, w ogóle nie prowadząc PRZEZ Park! ~endrju_74

 

Prologis wynajął magazyny dla motoryzacji

Prologis, Inc.,  operator i deweloper obiektów dystrybucyjnych,poinformował, o podpisaniu nowych umów najmu na terenie swoichparków dystrybucyjnych zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Doparku trafiły firmy reprezentujące sektor motoryzacyjny lub z nimwspółpracujace.

 

Nowy Passat wspomoże parkowanie

Nowa generacja systemów Park Assist, Area View, Side Assist orazcałkowicie nowy Trailer Assist pomogą kierowcy nowego Passata nie tylkołatwiej znaleźć wolną lukę na parkingu, zaparkować w niej, a także z niejwyjechać. I to nawet z doczepioną przyczepą.

 

Flota Mercedesa w najnowszym "Jurassic Park"

W przyszłym miesiącu do polskich kin trafi film Jurassic Park, nawiązującydo oryginalnego obrazu z latach dziewięćdziesiątych. Mercedes wykorzystałwtedy film do promocji swojego modelu spod znaku Klasy M. Tym razem będziepodobnie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021