Wyszukiwałeś:

parking

. Znaleziono 295 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parking

Spróbuj też wyszukać: parking a-4 chrzanuw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 295 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe salony VW i Audi w Krakowie

mój ojciec ma VW Polo, od kilku lat serwisuje w AS ja czekam na odbiór passata, mój facet marzył o nim od paru lat, budynki AS sa rzeczywiście przestrzenne, klienci są traktowani prawie jak rodzina, mogę polecić w salonie jest dużo więcej miejsca niż na Armii Krajowej, gdzie zawsze podjeż...

 

Wątek na forum: Drogi do lotniska w Balicach

Cos te Balice tak odkladaja. To lotnisko jest zapchane jak nie wiem co i nic sie nie buduje! Mieli budowac parking wielopoziomowy. Inne lotniska w Polsce sie mocno rozwijaja, na przyklad w Katowicach otwarto nowy terminal, w Warszawie nowy terminal prawie gotowy, co z Krakowem. Przecierz to ...

 

Wątek na forum: Przemaluj auto jednym kliknięciem

Fajny pomysł! A teraz wyobraź sobie że wychodzisz na parking przed hipermarketem, a tu same białe samochody! ;) ~człowiek

 

Wątek na forum: Meet MINI - zlot fanów i właścicieli marki MINI

Kieruj się stylem, przyjdź i wybierz model, który najbardziej Cię kręci. Przecież MINI nie można nie kochać. Więc jeśli masz MINI w genach to świętuj razem z nami w jednym z czterech polskich miast. MEET MINI 2009 odwiedzi w kolejne weekendy następujące miasta: •29-30 sierpnia - Warsza...

 

Test europejskich MOP-ów

Na polskich autostradach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP), gdziekierowcy i pasażerowie mogliby na chwilę odetchnąć od wielogodzinnej jazdy,jest jak na lekarstwo. Niestety jak pokazały ostatnie wyniki testu niemieckiegoautomobilklubu ADAC, rozwinięta sieć przyautostradowych parkingów wwielu krajach Europy Zachodniej również nie gwarantuje zadowoleniapodróżnych.

 

Gdzie jest mój samochód?

Czasami zdarza się, że bez większego namysłu pozostawimy gdzieśsamochód i nie zastanawiając się nad dalszymi konsekwencjami oddalimysię w celu załatwienia swoich spraw. Gdy po powrocie okazuje się, że naszsamochód gdzieś znikł, nie musi to być wcale robota złodziei.

 

UOKiK w kwestii parkowania

Pozostawienie pojazdu i nie opłacenie postoju przez okres dłuższy niż 3miesiące uważać będzie się jako pojazd porzucony z wszystkimikonsekwencjami – to postanowienie, stosowane przez Polski ZwiązekMotorowy OZG w Bydgoszczy, UOKiK uznał za niezgodne z prawem.

 

Cenne wraki

Nawet 60 tys. zł może trafić do kasy warszawskiego urzędu po sprzedażyMercedesa, którego niedawno odholowali strażnicy miejscy. Jednakprzypadek stołecznej limuzyny nie jest odosobniony. Na różnychsamorządowych parkingach w całej Polsce można znaleźć wiele atrakcyjnych"wraków".

 

Opłaty za parking i autostrady kosztem, ale zgodnie z kilometrówką

NSA uznał, że pracodawcy mogą zaliczyć do kosztów uzyskaniaprzychodów wydatki poniesione przez pracowników w czasie podrożysłużbowej prywatnym autem  – na opłaty parkingowe i za autostrady,ale tylko do limitu kilometrówki. Dla pracodawców to niekorzystneorzeczenie, bo wydatki związane z podróżą służbową muszązwrócić pracownikom w pełnej wysokości.

 

Zaparkujesz Forda stojąc na zewnątrz

Coraz więcej producentów ma w swojej ofercie modele z aktywnymisystemami ułatwiającymi zaparkowanie auta. Również i Ford. Koncern tenjednak poszedł krok naprzód i testuje już rozwiązanie, którepozwoli zaparkować samochód, stojąc na zewnątrz niego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019