Wyszukiwałeś:

parkowanie

. Znaleziono 317 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: parkowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 317 wszystkich):

Samo-parkowanie

Coraz większa automatyzacja sprawia, iż niedługo kierowcy nie będą mieli,co robić za kółkiem. Auto samo się otworzy, odpali, w razie potrzebyzahamuje lub przygotuje się do zderzenia, nie pozwoli wypaść z obranego torujazdy, a teraz jeszcze samo zaparkuje.

 

Podwójna kara za parkowanie

W dzisiejszym stanie prawnym za zaparkowanie pojazdu w strefie płatnegoparkowania bez dopełnienia obowiązku uiszczenia opłaty grożą aż dwiesankcje karne.

 

Tylko jedna kara za parkowanie bez biletu

Dodatkowa opłata w wysokości 50 zł, do tego mandat karny, a nawet założonablokada - tak dziś może wyglądać ukaranie kierowcy, który pozostawiłauto bez wykupionego biletu parkingowego lub na dłużej niż wynikało to zposiadanego biletu. Niebawem powinno się to zmienić, bowiem na apel RzecznikaPraw Obywatelskich minister transportu przygotował już stosowną zmianęprzepisów.

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

W tych miastach hybryda i auta elektryczne dają pewne korzyści

Słabe jak na razie zainteresowanie wśród Polaków autamiekologicznymi wynika w dużej mierze z braku jakichś zachęt do ich zakupu.Powoli się to jednak zmienia, kolejne miasta zachęcają bowiem do ich zakupu,oferując darmowe lub za symboliczną opłatę parkowanie w centrach swoichmiast.

 

Opłata za parkowanie w dni wolne już wzbudza sprzeciw

Opublikowane w dniu wczorajszym w "Rzeczpospolitej" doniesienia o tym,jakoby samorządy mogły w dowolny niemalże sposób ustalać stawki zaparkowanie, spowodowały niemałą burzę medialną. Swój sprzeciwwyraził także Włodzimierz Zientarski, prezes OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Donald Tusk przeciwko podwyżkom za parkowanie

Premier Donald Tusk opowiedział się za zmianą założeń do projektu ustawy,która przekazałaby w całości samorządom możliwość decydowania owysokości opłat za parkowanie w miastach. Szef rządu podzielił obawykomentatorów, którzy wskazywali, że nowe przepisy de factodoprowadziłyby do podwyżek za parkowanie.

 

Parkuj z głową

Kilka lat temu aby zdać prawo jazdy m.in. trzeba było zaliczyć kilka manewrów symulujących parkowanie na placu. Dziś egzaminatorzyparkowanie sprawdzają w miejskich realiach. A „sztuka parkowania”do łatwych nie należy.

 

Billboard Fiata pomaga parkować w mieście

Nowoczesne samochody są pod wieloma względami coraz lepsze, ale zdarza się,że widoczność z miejsca kierowcy jest fatalna. Parkowanie równoległebywa koszmarem, chyba że trafimy na interaktywny billboard Fiata.

 

Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?

Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczypoznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019