Wyszukiwałeś:

pasy X

bezpieczenstwa X

. Znaleziono 1222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pasy bezpieczenstwa

Spróbuj też wyszukać: opel corsa b pasy bezpieczenstwa opel insygnia pasy bezpieczenstwa twingo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1222 wszystkich):

Pasy bezpieczeństwa w autokarze

Już jutro (9 maja) wchodzi w życie dyrektywa unijna, zgodnie z którąobowiązek stosowania pasów bezpieczeństwa dotyczyć będzie wszystkichpojazdów.

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

Zapinajmy pasy bezpieczeństwa!

Pasy bezpieczeństwa często ratują życie tym, którzypodróżują nie tylko samochodami, ale i autobusami. Dlatego kierowcy ipasażerowie powinni korzystać z tego prostego i skutecznego urządzenia.Jedną z głównych przyczyn wypadków śmiertelnych jestlekceważenie przez nich obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa.

 

Nie zapinamy pasów bezpieczeństwa

Choć przeciętny Polak wie, że prawo nakazuje zapinać w samochodach pasybezpieczeństwa, to jednak wciąż spora grupa naszych rodaków lekceważyten obowiązek. Powody są bardzo różne.

 

Niebezpieczne pasy bezpieczeństwa w Kangoo

Pasy bezpieczeństwa, choć są osoby próbujące obalić tę tezę, tojeden z najważniejszych elementów wyposażenia auta, któreratują nasze życie w razie wypadku drogowego. Jednak nie w Renault Kangoo,gdzie mogą stwarzać zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa.

 

Nissany z wadliwymi pasami bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa to jeden z najważniejszych elementów, któryma zapewniać bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerom. W Nissanach Navara orazPathfinder mogły one zostać źle zamontowane, stąd koniecznośćprzeprowadzenia akcji serwisowej.

 

Pasy bezpieczeństwa mogą zaszkodzić, ale...

Temat pasów bezpieczeństwa nie raz przewijał się przez różnemedia. I choć większość kierowców decyduje się na ich zapinanie, sąwciąż tacy, którzy tego nie czynią. Dziś podchodzimy do tej kwestiinieco bardziej od strony medycznej.

 

Wadliwe pasy bezpieczeństwa w Merivach

Kłopoty z zamkiem pasów bezpieczeństwa na tylnych siedzeniach sąprzyczyną rozpoczęcia przez polski oddział General Motors kampanii serwisowejdla modelu Opel Meriva B.

 

Ważne pasy bezpieczeństwa

Jednym z ważniejszych warunków bezpiecznej podróży jestprawidłowe stosowanie pasów bezpieczeństwa oraz fotelikówsamochodowych. Statystyki pokazują, że jeżeli już dochodzi do wypadków drogowych z udziałem najmłodszych, to aż w 45% przypadkachdzieci są poszkodowane. Przyczyną są m.in. niewłaściwie zapięte pasy ifoteliki.

 

Zapinanie pasów ? o czym pamiętać?

Choć pasy ratują życie w wypadkach, wielu kierowców lekceważy ten obowiązek, nierzadko przypłacając to życiem. Co warto wiedzieć o zapinaniupasów?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pasy bezpieczenstwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019