Wyszukiwałeś:

pathfinder

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pathfinder

Spróbuj też wyszukać: pathfinder sprzgło pathfinder zderzak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Wszystko o samochodach Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder pojawił się na rynku amerykańskim w 1986 roku, a obecny model o tej nazwie stanowi już trzecią generację tego auta. Zwiastunem trzeciej generacji Pathfindera było stylistyczne studium o nazwie Dunehawk zaprezentowane w 2003 roku na targach we Frankfurcie. W sprzedaży najnowszy N...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Idea i Pathfinder na czwórkę

Fiat Idea oraz Nissan Pathfinder to kolejne modele przebadane pod kątembezpieczeństwa przez organizację EuroNCAP. Oba otrzymały cztery gwiazdki wkategorii bezpieczeństwa pasażerów.

 

Pathfinder z polskimi mapami

W modelu produkcyjnym 2007 Nissan Pathfinder oferować będzie szeregudoskonaleń. Przede wszystkim dostępna będzie nawigacja z polskimi mapami.

 

Nissan Pathfinder "z kamienia"

Artysta i projektant samochodowy Marc Ecko postanowił zmienić nieco obliczestylistyczne Nissana Pathfinder. Karoseria terenowego modelu została poddanasztuce graffiti, a finalny efekt prac spowodował, że auto wygląda jak dużygranitowy kamień.

 

Platynowy Nissan Navara i Pathfinder

Kolejny rok z rzędu Nissan Navara utrzymuje pozycję najpopularniejszego wPolsce i Europie pickupa. W związku z popularnością, jaką cieszą sięmodele Navara i Pathfinder, Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowanewersje obu modeli o nazwie Platinum.

 

Wątek na forum: ZMIANA RADIA NISSAN PATHFINDER 2006 - PROBLEM Z OBSLUGA W KIEROWNICY

CZESC! Mam problem i potrzbuje pomocy od bardziej doświadczonych kolegów. Wymieniłem w moim Pathfinderze (2006 rok, wersja europejska) oryginalne raduio 2din na stację multimedialna PIONEER,a. Przestała mi działać multimedialna kierownica (po lewej stronie - od obsługi radia i komputera pokład...

 

Nissan Pathfinder: Odradzam

4 Do zakupu i odbioru auta doszło w piątekwieczorem dnia 09.12. Autem jeździłem mało, bo jedynie w poniedziałekpojechałem nim do pracy i we wtorek wyruszyłem w trasę do Niemiec a potem doBelgii. Wcześniej miałem już praktycznie załatwionego Subaru O...

 

Navara i Pathfinder mogą mieć problemy z fotelami

Problem ze źle zamontowaną wiązką sterowanego elektrycznie fotela kierowcymoże spowodować kłopoty z jego regulacją. Z tego powodu do serwisówNissana trafi łącznie ponad 500 egzemplarzy modeli Navara i Pathfinder.

 

Nissan Patfhinder w najnowszym wcieleniu

Patfhinder to jeden z najpopularniejszych modeli w gamie Nissana. Samochód, został zaprezentowany już oficjalnie i teraz Pathfinder jest autem bardziej smuklejszym niż jego poprzednik.

 

Policja wybiera Nissana Pathfindera

Szeregi Policji zasilą kolejne Nissany. Po raz kolejny model Pathfinder został wybrany przez Policję by towarzyszyć funkcjonariuszom podczas służby.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020