Wyszukiwałeś:

patronat X

medialny X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: patronat medialny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Najlepszy kierowca Solarisa

W dniu 26 kwietnia br. na autodromie Polskiego Związku Automobilowego wSochaczewie odbył się pierwszy konkurs na najlepszego kierowcę autokaruSolaris Vacanza. O tytuł ten walczyło kilkunastu kierowców z całejPolski, którzy na co dzień prowadzą autobusy turystyczne marki Solaris.

 

Auto Marketing - jakiej drogi do klienta potrzebuje branża motoryzacyjna?

W dniu 7 czerwca Polska Izba Motoryzacji organizuje w Warszawie konferencję dladealerów, producentów i dystrybutorów części "Jakiej drogi do klientapotrzebuje branża motoryzacyjna? - Public relations, reklama czy innedziałania marketingowe?". Patronat medialny nad wydarzeniem objęłaInternetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl.

 

PLM Automotive Forum

Firma KS Automotive, dostawca rozwiązań inżynierskich dla przemysłumotoryzacyjnego zaprasza na trzecią już edycję PLM Automotive Forum.Tegoroczne forum poświęcone kooperacji w przemyśle motoryzacyjnym irozwiązaniom PLM wspomagającym prace inżynierskie odbędzie się w dniach26-27 października 2006 w Wiśle. Mojeauto.pl objęło patronat medialny nawydarzeniem.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Wielicki Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza będzie w tym roku(dokładnie w niedzielę 6 marca) rozegrany po raz piąty, więc to będzieskromny jubileusz tych zawodów. Ogólnopolski superoes wpożyteczny sposób wypełni kilkutygodniową przerwę między dwiemapierwszymi rundami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – zauważaEdmund Oprocha, prezes Automobilklubu Krakowskiego.

 

Mojeauto.pl patronem medialnym M2Rally

W dniach 8-10 kwietnia br. w Świdnicy odbędzie się 2 runda Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE, znany z ubiegłychlat jako Rajd ELMOT. Na starcie pojawi się cała czołówka najszybszychkierowców w Polsce, w tym także Łukasz Markowski pilotowany przezMacieja Machelę. Reprezentanci zespołu M2Rally wystartują w tej imprezie zakierownicą Forda Fiesta R2. Portal Mojeauto.pl został patronem medialnymi tejzałogi.

 

KONKURS: Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym!

W dniach 8-10 kwietnia br., załoga M2Rally - Łukasz Markowski / Maciej Machelabędzie rywalizować na odcinkach specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. Tyteż możesz wystartować w rywalizacji podczas tej imprezy! Wykonaj ciekawe ioryginalne zdjęcie załogi i wygraj przejażdżkę na prawym fotelu rajdowegoForda Fiesty R2! Patronem medialnym załogi Markowski / Machela jest portalMojeauto.pl. Akcję wspiera portal ogłoszeniowy otoMoto.pl.

 

Chmielewski po Rally Bohemia

Prawie dwumiesięczna przerwa w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polskidaje okazję do treningowych występów poza granicami naszego kraju. Takpostąpił Jan Chmielewski, który w ubiegły weekend wystartował w RallyBohemia, piątej rundzie mistrzostw Czech.

 

Mitsumaniacy zapraszają na zlot!

Dziewiąta edycja corocznego zlotu Mitsumaniaków odbędzie siętradycyjnie w ostatni weekend sierpnia (26-28.08.11). Tym razem miłośnicysamochodów Mitsubishi zapraszają do malowniczo położonego ośrodkaWawrzkowizna w centralnej Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "patronat medialny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019