Wyszukiwałeś:

pekinie

. Znaleziono 171 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pekinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 171 wszystkich):

Porsche Cayenne GTS premierą w Pekinie

Na zbliżającym się salonie samochodowym w Pekinie Porsche zaprezentuje noweCayenne GTS. To druga generacja tego wzmocnionego SUVa rodem ze Stuttgartu.

 

Lamborghini zastrzegło nowa nazwę

Wszystko wskazuje na to, że powoli potwierdzają się informacjemówiące o nowym modelu Lamborghini, który ma zadebiutowaćpodczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Pekinie. Otokolejny dowód.

 

Oto kolejny Citroen z linii DS

Wystawa samochodowa w Pekinie będzie miejscem światowej premiery zapowiedzikolejnego modelu Citroena z linii DS. Prototyp o nazwie Numero 9 ma trzydrzwiowenadwozie typu kombi.

 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Tajemniczy Peugeot w Chinach

W kwietniu odbędą się targi motoryzacyjne w Pekinie. Na nich Peugeot pokażetajemniczy koncepcyjny model, którego zapowiedź poznaliśmy dziś.

 

Lamborghini Aventador w wersji specjalnej

Aventador Natzionale. Tak będzie nazywał się najnowszy model, któryproducent z Sant'Agata zaprezentuje na targach w Pekinie.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Przedłużony Range Rover hybrydą

Wystawa samochodowa w Pekinie jest miejscem światowej premiery Range Rovera wwersji z długim rozstawem osi i napędem hybrydowym bazującym na silnikuwysokoprężnym. Auto na rynku pojawi się pod koniec bieżącego roku.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023