Wyszukiwałeś:

performance

. Znaleziono 332 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: performance

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 332 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee SRT8 od Hennessey Performance

Jeśli firma Hennessey Performance bierze się za przeróbki jakiegoś modelu auta, to robią to bardzo radykalnie. Tak, że samochód nie jest już tym samym, który zjechał z taśmy produkcyjnej w fabryce. Tym razem tuner przerobił najnowsze wcielenie Jeep Grand Cherokee SRT8.

 

Koncepcyjne BMW M Performance Serii 1 w Genewie

BMW przestawiło koncepcyjny model Serii 1, pierwszy z nowej linii modelowejBMW M Performance. BMW Concept M135i po raz pierwszy będziemy mogli oglądaćna salonie samochodowym w Genewie już za kilkanaście dni.

 

Kolejny model BMW z linii M Performance

Podczas przyszłorocznych targów motoryzacyjnych, które odbędąsię za Oceanem, w miejscowości Detroit BMW zaprezentuje zmieniony model Z4.

 

Infiniti: Chcemy własnego AMG

Szef Infiniti, Johan de Nysschen zapowiedział, że pragnie stworzyć markęgodną konkurencji z M Power i AMG. Infiniti Performance Line nie spełniaswojej roli.

 

Oto nowa bestia od Hennessey Performance

Hennessey Performance zaprezentowało ewolucje historycznego modelu Venom GT.Nowa bestia chce jeszcze mocniej zaatakować rekord prędkości w kategorii autseryjnych.

 

"Dwójka" cabrio z dodatkami M Performance

Jeśli BMW 2 Cabrio jest dla Ciebie za mało ostre i chcesz je podostrzyć,będziesz teraz mógł zamówić do niego akcesoria z programu MPerformance.

 

Audi wzmacnia RS 6 i RS 7!

Audi serwuje fanom modeli z linii RennSport nie lada prezent. Od razu do gamywprowadza dwie, mocniejsze wersje modeli RS 6 i RS 7. Nowe modele oznaczone sąjako Performance.

 
 
 

Audi RS Q3 performance - mocniejszy, szybszy, lepszy

Audi przedstawia już trzeci model ze wzmocnionej rodziny RS. Tym razemdebiutuje RS Q3 performance z mocniejszym, 5-cylindrowym silnikiem. Otoniemiecki SUV o osiągach Porsche.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018