Wyszukiwałeś:

personalia

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: personalia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Złote Porsche

Niemieckie miasto Pforzheim znane jest z przemysłu biżuteryjnego orazprodukcji zegarków. Kolejnym rozpoznawalnym elementem tego miasta będziepierwsze w historii, złote Porsche.

 

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście latdoświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żebybyć odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

 

Nowy menadżer działu Opon do Pojazdów Użytkowych Continental

Od 1 stycznia 2012 roku dr Andreas Esser (52) przejmie kontrolę nad jednostkąbiznesową Opony do Pojazdów Użytkowych, która zostaławłączona do dywizji Opon w Continental w Hanowerze od 1 sierpnia.

 

Nowy Dyrektor Generalny Scania Polska S.A.

Dnia 1 marca 2012, Kjell Örtengren obejmie stanowisko Dyrektora GeneralnegoScania Polska S.A. Kjell Örtengren ma 54 lata, jest absolwentemStosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Indiana w USA.

 

Martin Lundstedt nowym prezesem Scania

Rada nadzorcza Scania mianowała Martina Lundstedta na nowego prezydenta idyrektora generalnego Scania AB. Lundstedt przejmie obowiązki 1 września 2012r. Pełniący dotychczas tę funkcję Leif Östling został powołany dozarządu Volkswagen AG. Tego samego dnia dojdzie do zmian w zarządzie Scania.

 

Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska

Z dniem 1 listopada 2012 r. Małgorzata Kulis objęła stanowisko DyrektoraGeneralnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie Dyrektora Generalnego narynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanejprzez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążeniado utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznegoosiągania celów biznesowych.

 

Nowy Dyrektorem Sprzedaży Pojazdów Szynowych Solaris

Solaris stworzył nowe stanowisko do koordynowania wszelkiej aktywnościsprzedażowej w zakresie pojazdów szynowych. Paulo Santos wnosi doSolarisa niemal 25 lat doświadczenia w branży kolejowej.

 

Zmiany w zarządzie Renault Truck

Renault Trucks ogłosiło, że od 1 stycznia stanowisko Prezesa Renault Trucks,zajmowane do tej pory przez Heinza-Jürgena Löw, który wlistopadzie złożył rezygnację, przejmie Bruno Blin.

 

Zmiany personalne w MAN Truck&Bus

Z dniem 31 stycznia 2013 roku dr Frank Hiller, członek zarządu MAN Truck &Bus AG, odpowiedzialny za Sprzedaż, Serwis oraz Marketing przestaje pełnićtę funkcję. Jego następca zostanie wybrany przez Radę Nadzorcząspółki w najbliższym czasie. Zmiany personalne nastąpiłyrównież w zarządzie MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019