Wyszukiwałeś:

petter

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: petter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Wątek na forum: WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

"(...)i Petter Solberg (Norweg po raz pierwszy startuje za kierownicą Citroena C4 WRC)." - Oj, nie! Za kierownicą tego auta po raz pierwszy wystartował w poprzednim rajdzie. Należy to poprawić. A post usunąć... :P ~Mistrzu

 

WRC: Solberg prowadzi u siebie

Petter Solberg (Citroen Xsara WRC) wygrał wczoraj (12.02.) pierwsząpróbę swojego domowego Rajdu Norwegii, drugiej eliminacji mistrzostwświata - superoes o długości dwóch kilometrów rozegrany natorze wyścigowym kłusaków Bjerke Travbane w Oslo.

 

WRC: Solberg w Peugeot 307 WRC?

Mimo dobrego wyniku podczas Rajdu Sardynii (trzecie miejsce) w Citroenie XsaraWRC, Petter Solberg ponownie rozważa przesiadkę do innego samochodu. Norwegponownie zastanawia się nad Peugeotem 307 w najwyższej rajdowej specyfikacjiWRC.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

WRC: Ostatni sezon Solberga?

Dopiero co Petter Solberg zdołał utworzyć zespół konkurencyjny wwalce o mistrzostwo świata WRC, a już pojawiły się pierwsze pogłoski orzekomym zakończeniu kariery przez Norwega po sezonie 2010.

 

WRC: Meksykańska fala dla Loeba

Sebastien Loeb wygrał drugą rundę WRC tego sezonu, Rajd Meksyku. KierowcaCitroena objął prowadzenie w klasyfikacji mistrzostw. Po długiej przerwiewreszcie na podium znalazł się Petter Solberg. Norweg był w Meksyku drugi.

 

IRC: Solberg wystartuje w Monte Carlo

Petter Solberg został zaproszony przez organizatorów do startu wkultowym Rajdzie Monte Carlo. Będzie to pierwsza runda IntercontinentalChallenge, która rozpoczonie rajdowy sezon w 2011 roku.

 

WRC: Kimi testuje, Solberg szuka pieniędzy

Kimi Raikkonen zebrał odpowiedni budżet na kontynuację startów w WRC wsezonie 2011 za kierownicą nowego Citroena. Fin niebawem rozpocznie testy DS3WRC. Petter Solberg, który rozważa podobny program jeszcze szukapieniędzy.

 

WRC: Solberg chce kontynuować

Temat pozostania Pettera Solberga w WRC wraca jak bumerang. Norweg w jednym zostatnich wywiadów przyznał, że jeśli nie uda mu się zdobyć miejscaw fabrycznym zespole, będzie starał się nadal startować w najwyższej lidzerajdowej.

 

Latvala: W Fordzie Solberg, Ostberg albo Tanak

Ford zostaje w WRC na sezon 2012. Jari-Matti Latvala będzie numerem 1.Partnerem Fina w zespole Petter Solberg, Mads Ostberg albo Ott Tanak. Tak wskrócie można zrelacjonować wywiad Latvali z amerykańską stacjąradiową Tech House & Speed.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018