Wyszukiwałeś:

peugeot X

308 X

1 X

2 X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: peugeot 308 1 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Peugeot 308: lepszy niż się spodziewałem:)

5 Mam Peugeota 308 zaledwie 2 miesiące, leczbez problemu po tym czasie można wskazać powyższe zalety (w zdecydowanejwiększości) i kilka wad... mam nadzieję, że nie dojdą nowe... te związanez niezawodnością. Moja obawa podyktowana jest tym, że wcześn...

 

Peugeot 308 SW już w Genewie

Na wystawie w Genewie, kilka miesięcy po debiucie modelu 308, Peugeotzaprezentuje już wersję kombi (SW) tego kompaktowego auta.

 

Peugeot 308: Kompaktowy lew

Jego poprzednik pomimo problemów z niezawodnością był jednym znajbardziej udanych aut kompaktowych ostatnich lat, pochodzących z Francji.Peugeot 308 ma za zadanie zatrzeć przykre wspomnienia po swoim starszym bracie.Jest ładniejszy, lepiej wykończony i pod względem właściwości jezdnychnawiązuje do czołówki segmentu C. Czy swoim stylem jest w stanieprzekonać polskich klientów?

 

Europejska premiera: Peugeot 308

Nowy gracz w segmencie kompaktów. Nowy i tak jak każdy„świeża” chce pokonać główno dowodzącego zgrająskupiającą się w segmencie C. Peugeot chce, aby 308 powalczył o podiumsegmentu kompaktów, ale czy to nie za skromne ambicje?

 

Peugeot 308: Atak na Golfa!

Francuskie koncerny przez kilka ostatnich lat bacznie podglądałyNiemców, którzy rozdają karty w kilku segmentach. Wszystko powolizaczyna procentować, bowiem na rynku pojawiają się modele, które sąjuż realną konkurencją dla modeli znad Renu. Kilka miesięcy temuzadebiutował Peugeot 308, którego oddech na plecach zaczyna czućVolkswagen Golf.

 

Peugeot 308 z nowym silnikiem PureTech

Kilkanaście dni temu Peugeot 308 zdobył tytuł Car of the Year 2014, a terazFrancuzi chwalą się nowością w gamie silnikowej tego kompaktowego modelu.Do oferty dołączy motor 1.2 PureTech.

 

Peugeot 308 SW: pierwsza jazda

Segment kompaktowych kombi, mimo wzrostu popularności podobnych wielkościąSUV-ów i crossoverów, ma się wciąż dobrze. Pojawiają się nowigracze, niektórzy po latach nieobecności, niektórzy zaś, jakPeugeot 308 SW, starają się utrzymać na czołowych pozycjach. Na rynek polskiwjeżdża kompaktowe kombi Peugeota, dzierżąc z dumą tytuł Samochodu Roku2014.

 

Francuski hot-hatch nadjechał - Peugeot 308 GTi

To długo wyczekiwany model - Peugeot kazał czekać na premierę sportowej wersji swojego kompaktu 2 lata od prezentacji podstawowych wariantów. Wygląda jednak na to, że warto było czekać.

 

Peugeot 308 1,2 PureTech ? Trzy cylindry na tak

Jeśli masz problem z wyborem samochodu z segmentu C, to mamy dla Ciebiepodpowiedź w postaci Peugeota 308 z benzynowym silnikiem 1,2 PureTech. Francuzistworzyli samochód z bardzo ciekawym wnętrzem i niezłym silnikiemtrzycylindrowym turbo. Solidny reprezentant kompaktów z radykalnymwnętrzem i do tego z niezłym silnikiem benzynowym. 

 

Sprzedam: Peugeot 308 2016

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi szary diesel 1600 100 120528 36400PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "peugeot 308 1 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020