Wyszukiwałeś:

peugeot X

citroen X

general X

motors X

psa X

gm X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: peugeot citroen general motors psa gm

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

GM zamyka belgijską fabrykę Opla

General Motors zdecydowało, że zamknie swoją fabrykę w Antwerpii do końcatego roku po tym, jak nie udało mu się znaleść odpowiedniego inwestora.

 

Dwóch gigantów motoryzacji łączy siły

Wczorajszy dzień przejdzie do historii jak dzień ogłoszeniawspółpracy pomiędzy dwoma gigantami motoryzacji. Wczoraj GeneralMotors i PSA Peugeot Citroen ogłosiły utworzenie długoterminowegostrategicznego globalnego aliansu. Pojawia się kolejna siła na rynku.

 

Pracownicze za i przeciw połaczeniu GM i PSA Peugeot Citroen

General Motors i PSA Peugeot Citroen ogłosiły utworzenie długoterminowegostrategicznego globalnego aliansu. Europejskie Forum Pracowników GeneralMotors/Opel/Vauxhall dostrzega w uzgodnionej współpracy pomiędzyGeneral Motors a PSA szanse, jak i ryzyko dla Opel/Vauxhall.

 

Fiat gotowy na rozmowy z Volvo

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Volvo szuka potencjalnego partnera, który mógłby wspomóc markę w dostarczeniu na rynekmałych aut z logo szwedzkiego producenta. Okazuje się, że włoski Fiat jestzainteresowany takim partnerstwem

 

Następcę Citroena C5 zbuduje Opel

Na pierwszy rzut oka tytuł ten może powodować, że czytający może udać się do okulisty by sprawdzić kondycję swojego wzroku. Otóż, spokojniez nim wszystko w porządku. Ale co z Citroenem C5?

 

Cztery nowe auta od GM i PSA

Europejski oddział General Motors wraz z francuskim koncernem PSA ogłosiłpierwsze decyzje w sprawie podpisanej w tym roku umowy dotyczącej partnerstwaobu marek. Koncerny wspólnie stworzą cztery nowe modele.

 

Już wiemy oficjalnie! PSA i GM razem stworzą minivana

Koncern PSA Peugeot Citroen i amerykański gigant motoryzacyjny potwierdziłyto, co od jakiegoś czasu jest na językach wszystkich mediówmotoryzacyjnych. Oba koncerny wspólnie opracują minivana z segmentu B.

 

Plany koncernu PSA i GM

Dwa koncerny - PSA i GM potwierdzają wspólne prace nad nowymi modelami.W oparciu o platformy PSA powstaną auta z segmentu B-MPV oraz C-CUV. Obiemarki stworzą również dostawczy model segmentu B.

 

Współpraca GM i PSA niezagrożona

W miniony czwartek świat obiegła informacja, że General Motors wycofujeswój wkład finansowy z grupy PSA. Jednocześnie koncerny uspokajają,że nie zagraża to wspólnym projektom obu koncernów.

 

Kombivany Opla i PSA będą produkowane w Hiszpanii

Peugeot, Citroen i Opel łączą swoje siły przy projekcie małych aut dostawczych. Koncerny General Motors i PSA oznajmiły, że bliźniacze samochody będą produkowane w Hiszpanii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "peugeot citroen general motors psa gm".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018