Wyszukiwałeś:

pickup

. Znaleziono 302 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pickup

Spróbuj też wyszukać: pickup 6osobowy pick-up pickup ford

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 302 wszystkich):

Lotus Elise: Prawie jak Pickup

I kto by pomyślał. Znany z budowania sportowych aut brytyjski Lotus,wyprodukował pierwszego Pickupa. Auto zostało zbudowane na bazie modelu Elisei nosi nazwę "Load Lugga".

 

Fiat Strada: mały włoski pickup

Polski rynek pickupów rozwija się w bardzo szybkim tempie, nie dziwi więccoraz większa liczba przedstawicieli tego segmentu. Wchodzący właśnie dosprzedaży Fiat Strada powinien mieć jednak ułatwione zadanie, gdyż w klasiemałych pickupów nie ma obecnie żadnego konkurenta.

 

Amarok – nowy pickup Volkswagena

Całkowicie nowy pickup Volkswagena, którego nazwa w języku żyjących wpółnocnej Kanadzie i na Grenlandii Inuitów oznacza wilka, pojawisię w sprzedaży już w przyszłym roku. W tym także i w Europie.

 

Najpopularniejszy pickup w Polsce to...

Mitsubishi L200 jest najbardziej popularnym samochodem typu pickup wśródpolskich klientów. Zgodnie z najnowszymi danymi IBRM Samar, był onnajczęściej wybieranym autem tego typu w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy.

 

Ford Ranger: Lepszy pod wieloma względami

Europejski rynek pickupów zdominowany jest przez przedstawicieliazjatyckich, głównie japońskich. Od pewnego czasu dość udaniepróbuje z nimi rywalizować Volkswagen Amarok. A teraz do tej walkizamierza się włączyć nowa generacja Forda Rangera. Odmienionego pod wielomawzględami Rangera właśnie mieliśmy okazję poddać pierwszym próbom wdość wymagającym terenie.

 

Mimo zmian od tych aut odliczysz cały VAT

Polscy przedsiębiorcy nie mają łatwo w naszym kraju. Wśród wieluprzeszkód, jakie napotykają w codziennej działalności, problemem jestnawet wybór samochodu, oczywiście takiego, który daje prawo doodliczenia 100 proc. podatku VAT. Dlatego wciąż w kręgu zainteresowaniapolskich firm pozostają modele z segmentu pickupów.

 

Oto najlepszy pickup 2013 roku

Sezon różnej maści plebiscytów na najlepsze samochody rokurozpoczęty już na dobre. Dziś właśnie poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu"International Pickup Award 2013", którego bezdyskusyjnymzwycięzcą został Ford Ranger.

 

Pickup na bazie Dustera

W Sao Paulo podczas brazylijskich targów motoryzacyjnych koncern Renaultpokazał bardzo ciekawy model koncepcyjny. Samochód zaprojektowany wcałości w Ameryce Łacińskiej to pickup na bazie Dacii Duster - DusterOroch.

 

Pickup Mercedesa prosto z Japonii

Słynna niemiecka marka z gwiazdą w logo rozszerza swoje portfolio: w cennikach Mercedesa za parę lat pojawi się luksusowy pickup. Aby jak najszybciej zaoferować klientom wóz tego typu, Niemcy zwrócilisię o pomoc do specjalistów w tej dziedzinie.

 

Pickup Renault już wkrótce

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce światowa premiera pickupa markiRenault. Na razie nie wiemy jednak, czy trafi on również do Europy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019