Wyszukiwałeś:

pierwsza X

jazda X

. Znaleziono 226 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pierwsza jazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 226 wszystkich):

Wątek na forum: Kulturalna jazda na A1 i Obwodnicy Trójmiasta

Pierwsza rzecza ktora bym zrobil, to wprowadzenie na wiekszosci odcinkow drog dwujezdniowych zakazu poruszania sie lewym pasem przez ciezarowki (zwlaszcza przy wezlach). Scigajace sie TIRy na autostradzie to cos, czego sie nie spotyka na autostradach w Europie. Tam na dwupasmowych drogach TIRy gr...

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Dotarcie ważne na starcie

Pierwsza jazda za kierownicą dopiero co zakupionego w salonie auta, to dla jegowłaściciela szczególny moment. Karoseria lśni jak wypolerowane złoto,wnętrze jest tak sterylnie czyste jak sala operacyjna przed zabiegiem, a zkażdego zakątka dociera charakterystyczny zapach świeżościmateriałów. Nic tylko wsiąść, przekręcić kluczyk zapłonu iodjechać... bez pisku opon.

 

Kulturalna jazda na A1 i Obwodnicy Trójmiasta

Ruszyła pierwsza odsłona kampanii społecznej „Kulturalna Jazda”,której celem jest propagowanie zasad kulturalnego zachowania sięuczestników ruchu drogowego. Obejmuje swoim zasięgiem autostradę A1 z idrogę ekspresową S6 Obwodnicę Trójmiasta. Kampania „KulturalnaJazda” będzie prowadzona przez cały rok 2010. Pierwszy etap działańpotrwa do końca marca bieżącego roku. Po jego zakończeniu planowane sąkolejne odsłony.

 

Oto wykroczenia, za które dostaniesz tylko pół kary

Kierowcy są taką specyficzną grupą społeczną, którzy za swojewystępki przeciwko obowiązującym przepisom prawa mogą zostać ukarani na dwasposoby. Mandatem pieniężnym i punktami karnymi. O ile ta pierwsza sankcjawpływa wyłącznie na nasz domowy budżet, to już druga kara może miećpoważniejsze konsekwencje w postaci utraty uprawnień do prowadzenia samochodu.

 

Citroen C4 Cactus - pierwsza jazda

"Więcej designu, więcej komfortu i więcej użytecznych technologii wrozsądnym budżecie" - tak swojego nowego crossovera zapowiada Citroen.My, po pierwszym dłuższym spotkaniu z tym modelem, możemy powiedzieć jedno -C4 Cactus jest nietuzinkowym autem.

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Wątek na forum: Nowy Opel Astra V - pierwsza jazda

Zwykła reklama i opis z folderu. Nadal nie wiem jak się auto sprawuje...Gdzie ta pierwsza jazda??? Chyba,że nie jeździ.... Mojeauto.pl schodzi na psy... ~obs

 

Honda HR-V ? pierwsza jazda

Do Polski po wielu latach powraca Honda HR-V. Gdy na rynku pojawiła siępierwsza generacja tego modelu i to auto wyprzedziło swoje czasy. Modelniedoceniany, gdyż nie każdy akceptował przede wszystkim dwudrzwiowenadwozie. Teraz nowa Honda HR-V gwarantuje dużą ilość miejsca i niezłąstylistykę. Jeśli szukasz ciekawego crossovera, to HR-V jest właśnie dlaCiebie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pierwsza jazda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019