Wyszukiwałeś:

pieszy

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pieszy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowe tempo?

Fakt jest taki, że szybciej buduje się autostrady. Praktycznie cała zaplanowana sieć tj. A1, A2, A4, ten śmiesznie mały kawałek A6, A8 (AOW), i A18 są już realizowane. Z naszych A. będą pieniądze wiec każdy się śpieszy by je zgarnąć od kierowców. Natomiast ekspresówki czyli uzupełnienie tej autos...

 

Co 47 minut wypadek, co 7 godzin ginie pieszy

Prawie co 47 minut ma miejsce wypadek z udziałem pieszego, a co 7 godzin jedenpieszy ginie na polskich drogach. Do wypadków z udziałem tej grupyużytkowników ruchu najczęściej dochodzi w miejscach, którepowinny gwarantować bezpieczeństwo czyli na przejściach dla pieszych.

 

Wątek na forum: Pieszy z obowiązkowymi odblaskami

popieram, nie ma nic gorszego jak sytucja, gdy jadąc przepisowe 80-90 km/h nagle wyłania ci się na poboczu pieszy, zero szans na reakcje i jeśli nie idzie on faktycznie poboczem to różnie może być ~driver

 

Ochrona pieszego na drodze

Pieszy to również uczestnik ruchu drogowego, którego nie chroniżadna karoseria. To on podczas wypadku doznaje najcięższych obrażeń lubginie. Zarówno piesi jak i kierowcy powinni pamiętać o kilku ważnypunktach, aby na drodze zachować jak największe bezpieczeństwo.

 

Piesi vs kierowcy - nierówny pojedynek na drodze

Choć producenci samochodów tworzą coraz bezpieczniejsze konstrukcje,których zadaniem jest również ochrona pieszego w razie najechaniana niego, kolizja z udziałem niezmotoryzowanej osoby zawsze będzie dla niegobardzo niebezpieczna. Nie oznacza to jednak, że winni w tego typu przypadkachzawsze są kierowcy. Również i przechodnie często mają swoje zauszami.

 

Nowy system ochroni pieszych i rowerzystów

Naukowcy z Uniwersytetu Technicznego w Monachium pracują nad systememostrzegającym kierowcę przed możliwością wtargnięcia na jezdnię pieszegolub rowerzysty. Nawet wtedy, kiedy zasłonięci są oni przez duże przedmioty -inne samochody, budynki, itp. A wszystko dzięki telefonom komórkowym.

 

Piesi będą bezpieczniejsi na przejściach?

Szykują się zmiany w przepisach - wzorowane na rozwiązaniach państwzachodnich, które mają zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym wokolicy przejść dla pieszych.

 

W Polsce piesi giną na potęgę. Będą zmiany przepisów

Co piąta piesza ofiara wypadków drogowych w krajach UE ginie w Polsce.Najczęściej do tragedii dochodzi na pasach drogowych. Dlatego też czekająnas zmiany w prawie drogowym.

 

Pieszy jednak bez pierwszeństwa. Sejm zdecydował

Nie tak dawno temu rząd przegłosował ustawę, dotyczącą pierwszeństwapieszych na pasach. Teraz okazuje się, że projekt upadł. Czy to dobradecyzja?

 

Wątek na forum: Pieszy jednak bez pierwszeństwa. Sejm zdecydował

Bardzo dobrze. Wyobraźmy sobie, co się dzieje, gdy pieszy już przeszedł. Dostaje ogromną porcję spalin. Samochód, który normalnie pali powiedzmy 5l/100km, podczas ruszania pali 25l/100km. Każdy, kto ma komputer może to sprawdzić. Rośnie ogromnie zanieczyszczenie środowiska. ~...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019