Wyszukiwałeś:

pijani

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pijani

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

Wątek na forum: Wypadków mniej, pijanych więcej

Jeśli jest tak jak w tytule, to znaczy, ze jak wszyscy będa jeździć pijani to wypadków w ogóle nie będzie?! Ponury zart... ~odkrywca

 

Wątek na forum: Niemcy: Jazda "na zero"

u nas pomysł jazdy "na zero" chyba by nie został przyjęty ciepło... czytałam na stopwariatom pl/forum/zero_tolerancji_dla_wykroczen_/pijani_kierowcy/czytaj/ ~siostra

 

Wątek na forum: Pijani kierowcy nie stracą aut

No to pięknie. Kradnij, zabijaj i gwałć - sorry tego akurat nie wolno, chba że na większą skalę to wtedy nie podpada pod mordować.. ~Greg

 

Nie tylko pijani kierowcy będą karani?

Już niedługo okazać się może, że za jazdę pod wpływem alkoholuodpowiadać będzie nie tylko kierowca, lecz także pasażerowie. Kontrowersyjnaw swoich pomysłach Liga Polskich Rodzin zamierza bowiem wprowadzić radykalnezmiany w kodeksie karnym.

 

"Prowadzący - niepijący"

Pod hasłem 'Piłeś - pohamuj się - nie jedź!' 15 marca br. rozpocznie siękampania edukacyjna Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego -Browary Polskie. Celem akcji jest uświadamianie młodym kierowcom bawiącymsię w lokalach, że nie powinni prowadzić pojazdu po wypiciu alkoholu. Wprogramie pilotażowym wzięło udział 12 500 osób, a 1 354 z nichzostało DRIverami - wyznaczonymi kierowcami.

 

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Spokojniej na drogach

Sylwestrowo-noworoczny weekend na drogach okazał się znacznie spokojniejszy odokresu bożonarodzeniowego. Jak podała Komenda Główna Policji w 106wypadkach drogowych zginęło 13 osób.

 

Wątek na forum: Tragiczny początek roku

CO za statystyka pijani,, kierowcy,,!!! to rowerzyści ? TAK ZAKŁAMANE STATYSTYKI I ARTYKÓŁ TAKI SAM TANDETNA PROPAGANDA FUUUUUUUUUU JEŚLI ROWERZYSTA TO KIEROWCA TO CZEMU NIEMOŻE PROWADZIĆ SAMOCHODU!! ~boob

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020