Wyszukiwałeś:

pilot X

rajdowy X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pilot rajdowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Skoda Fabia S2000 wystartuje już w sierpniu

Wielkimi krokami zbliża się debiut Skody Fabia w klasie Super 2000. Pod koniecetapu testów koncern z Czech po raz pierwszy zaprezentował sportowąwersję tego modelu. Ostatnio można było się z nią zapoznać podczas RajduBohemia w Mladá Boleslav, natomiast na odcinkach specjalnych autozadebiutuje już w sierpniu.

 

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie podpostacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru ImportPolska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Poczuj się jak pilot rajdowy

Sieć restauracji Burger King organizuje dla wszystkich fanów czterechkółek imprezę rajdową, która odbędzie się w sobotę, 24lipca, o godzinie 11.00, na Lotnisku Czyżyny w Krakowie. Jej głównąatrakcją będzie możliwość sprawdzenia się w roli pilota rajdowego u bokuwielokrotnego mistrza Polski i Słowacji – Grzegorza Grzyba.

 

Nowy odcinek tygodnika już jest

Witamy w kolejnym odcinku tygodnika motoryzacyjnego portalu Mojeauto.pl –„Piąte koło”. A dziś w programie między innymi: „Rajdowydebiut mojeauto.pl”, „Kilka tricków na mniejszespalanie” i „Nowe BMW M5 na horyzoncie”.

 

Małysz: "Debiut zaliczony"

W ubiegłą sobotę Adam Małysz za sterami Porsche Cayenne zadebiutował wrajdzie off-roadowym. Kilka minut po dwunastej, gdy Show Start na WzgórzuAndersa we Wrocławiu zaliczyły już motocykle i quady, na rampie startowejstanął rajdowy pojazd, a na jego pokładzie Adam Małysz i Albert Gryszczuk.

 

Michał Bębenek zmienia pilota

Przed zbliżającym się Rajdem Rzeszowskim, kolejną rundą Platinum RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski, nastąpiły zmiany w składzie załogi PlatinumRally Team. Nowym pilotem Michała Bębenka został Maciej Wilk. GrzegorzBębenek zrezygnował ze startu w Rzeszowie ze względu na stan zdrowia.

 

Fin w rajdowym Hyundaiu

Rajdowy zespół Hyundaia kompletuje kierowców przed nadchodzącymsezonem WRC. Drugim, obok Thierry'ego Neuville'a, będzie Fin JuhoHänninen.

 

Skoda zdobywa mistrzostwo świata w WRC2!

„Latający Finowie" jeżdżący w barwach Skody, czyli Esapekka Lappii Janne Ferm zostali Rajdowymi Mistrzami Świata. Po zajęciu najwyższych lokatw Rajdzie Australii zwyciężyli w klasyfikacjach generalnych kierowców ipilotów w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA WRC 2. Dla obydwu tonajwiększe osiągnięcia w ich karierach,

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pilot rajdowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019