Wyszukiwałeś:

pirat X

drogowy X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pirat drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wybuchowy pirat drogowy

Do niecodziennego wydarzenia doszło na jednej z ulic w Wielkiej Brytanii.Zdesperowany kierowca, chcąc uniknąć kary za wykroczenie, którezarejestrował fotoradar postanowił... wysadzić go w powietrze.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Nie wymigasz się!

Skończą się dobre czasy dla piratów drogowych, którzy niekwapili się z płaceniem mandatów. Policja, by poradzić sobie z tymprocederem, zamierza sięgnąć po rozwiązania, którymi z sukcesemradzą sobie w Holandii. Tam ściągalność wynosiła 30 procent, a terazmandaty są płacone niemal w 100 procentach.

 

Tych aut piraci boją się najbardziej

Choć z pozoru to zwykłe samochody, jest coś co je wyróżnia – tokamery zamontowane z przodu i z tyłu przy szybie, a także ponadprzeciętna mocsilników. Mowa oczywiście o policyjnych wideorejestratorach,które od wielu lat są skutecznym narzędziem w walce z piratamidrogowymi.

 

Zmiany w przepisach - co było i co nas czeka?

Choć zapowiadana ofensywa ustawowa naszego rządu w ubiegłym roku niespełniła w pełni oczekiwań, to w przypadku przepisów dotyczącychkierowców faktycznie mieliśmy sporego nowego. Nie wszystkie zmianyweszły w życie w minionych dwunastu miesiącach, część z nich zacznieobowiązywać dopiero w rozpoczętym właśnie 2011 roku.

 

Rewolucyjne zmiany wchodzą w życie

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o kierujących pojazdami,która po wielu latach i licznych poprawkach w końcu wejdzię w życie.Wśród najważniejszych nowości warto wymienić kursy reedukacyjne dlapiratów drogowych, nadzór nad młodymi kierowcami oraz zmiany wkategoriach prawa jazdy.

 

Aby bezpiecznie dojechać na Święta

Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości i stanutechnicznego pojazdu – tak będą wyglądały Święta Wielkanocy dlatysięcy funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy będą, jak co roku,czuwać nad bezpieczeństwem Polaków ruszających w podróż.Oprócz tego, policjanci będą zwracać szczególną uwagę na to,czy kierowcy i pasażerowie przemieszczają się w zapiętych pasach, a dzieci wfotelikach.

 

Wątek na forum: Czy tylko "prędkość zabija"?

policja jak wcześniej milicja w ogóle nie bada przyczyny wypadku tylko idzie wg schematu 1. 0.2 promila - czyli "pijany" do nieprzytomności - więc winny cokolwiek by się nie stało, nawet jakby stał na parkingu 2. prędkość większa o 10km od dopuszczalnej na tym odciku - pirat drogowy ...

 

Fotoradary to za mało

Przejeżdżanie skrzyżowania na "późnym pomarańczowym",wymuszanie pierwszeństwa, wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach i jazda znadmierną prędkością – to najczęstsze grzechy polskichkierowców.

 

Zagraniczny mandat za szybką jazdę

Gdyby nie opieszałość naszych urzędników, już od wczoraj weszłaby wżycie unijna dyrektywa, ułatwiająca identyfikację zagranicznychpiratów drogowych. Co się odwlecze, to nie uciecze - jak mawia jednakstaropolskie przysłowie. I już najprawdopodobniej w styczniu wejdą w życieprzepisy, które pozwolą szybciej namierzyć polskiego kierowcęłamiącego przepisy drogowe np. na niemieckich drogach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pirat drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021