Wyszukiwałeś:

pirelli

. Znaleziono 199 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pirelli

Spróbuj też wyszukać: Pirelli Snowcontrol Serie III 185 65 R14 86 T PIRELLI SOTTOZERO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 199 wszystkich):

15.000 mil w Ferrari na Pirelli

29 sierpnia 2005 r. wyruszył nietypowy wyścig. Dwa Ferrari 612 Scagliettipokonają trasę 15.000 mil w trudnych warunkach na oponach Pirelli.

 

Pirelli Scorpion ATR

W połowie maja na pustynnych piaskach w Tozeur odbyła się premieranajnowszego produktu firmy Pirelli. Opony Scorpion ATR będzie przeznaczonyprzede wszystkim do samochodów z napędem na cztery koła.

 

Polska Premiera Golfa Pirelli

Na polskich drogach pojawi się pierwszy egzemplarz limitowanej serii Golfa GTI.Polska premiera 230-konnego Volkswagena, sygnowanego logiem Pirelli jestzwiązana z wręczeniem nagród w zimowej promocji opon Pirelli.

 

Pierwsza Polka w Kalendarzu Pirelli

Na kartach najnowszej, trzydziestej szóstej już edycji chybanajsłynniejszego na świecie kalendarza - Kalendarza Pirelli - po raz pierwszyw historii pojawi się Polka - Małgorzata Bela. Premiera kalendarza już zamiesiąc.

 

WRC: Pirelli już myśli o powrocie

Dyrektor sportowy w Pirelli Paul Hembrey przyznał, że włoska firma oponiarskazastanawia się nad powrotem do WRC. Od przyszłego sezonu Pirelli ponownieoferować będzie opony także do Formuły 1.

 

Pirelli szuka talentów

Do pierwszego Grand Prix pozostało jeszcze kilka tygodni. Tymczasem, abyskrócić fanom F1 czas oczekiwania, firma Pirelli zorganizowałamiędzynarodowy konkurs dla uzdolnionych plastycznie i pomysłowych ludzi.

 

F1: Pirelli podało kolory

Włoski producent opon – Pirelli - rozpoczynający pierwszy sezontrzyletniego porozumienia obejmującego dostawę opon do Formuły 1, ujawniłkolory, którymi oznaczane będzie sześć rodzajów ogumieniawykorzystywanych podczas sezonu.

 

F1: Pirelli o Grand Prix Malezji

Po udanym debiucie w Australii, urozmaiconym dużą liczbą akcji na torze iszerokim zakresem strategii stosowanych w wyścigu, w ten weekend na GP MalezjiPirelli czeka zupełnie inny rodzaj wyzwania.

 

Już jest - Kalendarz Pirelli 2012

Firma Pirelli większości z nas kojarzy się z oponami - i słusznie zresztą.Dla wielu jednak to także, a może wręcz przede wszystkim, jeden znajsłynniejszych kalendarzy. W dniu wczorajszym w Nowym Jorku miała miejsceoficjalna premiera edycji na 2012 rok.

 

Pirelli winą obarcza zespoły

Ostatni wyścig na torze Silverstone podniósł ogromną wrzawę i nadostawcę opon, firmę Pirelli spadł grad oskarżeń, głównie zestrony kierowców. Włoski producent nie ochłonął jeszcze po aferze ztestami Mercedesa a znów musi się tłumaczyć i z tego tłumaczeniawychodzą ciekawe fakty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023