Wyszukiwałeś:

plug X

in X

. Znaleziono 355 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plug in

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 355 wszystkich):

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Prius Plug-in na testach

Z końcem kwietnia rozpoczął się, zakrojony na szeroką skalę, programtestów doładowywanej z gniazdka Toyoty Prius (typu Plug-in). Na drogiwyjedzie 100 takich aut.

 

Hybrydowe Volvo V60 w 2012

Na początku kończącego się roku Volvo pokazało model V60 Plug-in Hybrid. Wersja praktycznie gotowa do produkcji emituje poniżej 50 g/ km szkodliwegodwutlenku węgla. Owoc współpracy Volvo Car Corporation i Vattenfallpojawi się na rynku 2012 roku.

 

Toyota Prius Plug-in nagrodzona

Toyota Prius Plug-in 2012, która trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku otrzymała nagrodę magazynu Decisive. Prius został wybrany "Miejskim zielonym autem roku".

 

Wrocławska straż miejska w Priusie z wtyczką

Polski oddział Toyoty udostępnił wrocławskiej straży miejskiej ToyotęPrius w wersji Plug In, czyli z możliwością ładowania baterii z gniazdka. Tojedyny obecnie jeżdżący Prius Plug In w Polsce i jeden z 400 egzemplarzytestowanych w Europie.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: Kosztowna gra w zielone

Volvo V60 Plug-in Hybrid to jeden z niewielu ekologicznych samochodów narynku, a na pewno pierwszy w ofercie szwedzkiej marki, który może byćnapędzany olejem napędowym i prądem. Do setki przyspiesza w 6 sekund ipodobno potrafi zadowolić się kilkoma kroplami paliwa na 100 km. Problem wtym, że zanim tak naprawdę zdoła to udowodnić, na polskim rynku będzie jużgatunkiem wymarłym.

 

Wydajniejszy Mercedes S500 Plug-in Hyrbid

Mercedes ujawnił kilka nowych informacji na temat nowej odsłony luksusowegoS500 Plug-in Hybrid, która zadebiutuje na rynku we wrześniu. Co ciekaweniemiecki producent sam jest zaskoczony doskonałymi wynikami testówalternatywnego napędu.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid - dane techniczne

Na bazie modelu V60 Volvo stwrozyło hybrydę typu plug-in. Auto posiada silnikwysokoprężny, 215-konny o pojemności 2400 ccm i elektryczny agregat,który dostarcza 68 km. Sumaryczna moc układu wynosi 283 KM.

 

Toyota Prius Plug-In - opóźniona premiera

Toyota opóźnia premierę nowego Priusa w wersji Plug-In naniektórych rynkach. Auto miało zadebiutować jesienią, ale kilka dnitemu podano informację o przełożeniu daty na termin zimowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plug in".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019