Wyszukiwałeś:

plyn X

hamulcowy X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plyn hamulcowy

Spróbuj też wyszukać: plyn hamulcowymaster plyn hamulcowy w roomster skoda plyn hamulcowy mercedes 190

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: plyn hamulcowy

witam moze ktos sie orientuje jaki jest plyn hamulcowy do grand voyager 2.5td 1999r? ~andlut

 

Nie wiemy, jak często zmieniać płyn hamulcowy

Z przeprowadzonej przez Akademię Bezpieczeństwa Samochodowego ankiety, wynika,że tylko ok. 60% kierowców wie, jak często należy powinno sięwymieniać płyn hamulcowy w samochodzie.

 

Płyn, z którym nie ma żartów

Zwykle jest tak, że im dłużej nasz samochód jeździ bezawaryjnie, tymczęściej zapominamy/zwlekamy z wymianą niektórych częścieksploatacyjnych. Płyn hamulcowy starzeje się niezauważalnie, a jegozaniedbanie może zakończyć się tragicznie.

 

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

Właściciele Lexusów do serwisu

Możliwość pojawienia się problemów z układem hamulcowym oraz zpompą paliwową są przyczyną, dla której posiadacze aż czterechmodeli marki Lexus zostaną wezwani do serwisów japońskiego producenta.

 

Aby w porę się zatrzymać

Hamulce to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie. Odich sprawności zależy między innymi bezpieczeństwo nasze oraz innychuczestników ruchu drogowego. A ponieważ podzespoły układu hamulcowegomają to do siebie, że zużywają się podczas użytkowania auta, niezwykleważne jest, by pamiętać o właściwej jego eksploatacji.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Mały przegląd, czyli zrób to sam

Wraz z wiekiem auta u wielu właścicieli spada chęć wydawania pieniędzy iprzeprowadzania rutynowych inspekcji pojazdu w specjalistycznych serwisach.Błędem jest całkowita rezygnacja z tych czynności, tym bardziej że wieleprac można wykonać samemu, oszczędzając przy tym sporo gotówki.

 

Namieszałeś? Zobacz, czy będzie problem

W każdym samochodzie jest co najmniej kilka układów, którychdziałanie opiera się na wykorzystaniu specjalistycznej cieczy. Każdy z nichma swoje określone parametry i działanie. Jednak na rynku znajduje się wielerodzajów płynów eksploatacyjnych i czasami możemy przezprzypadek je wymieszać. Na co trzeba uważać?

 

Niesprawne hamulce to plaga na polskich drogach

Hamulce to najważniejszy układ w samochodzie, decydujący o bezpieczeństwie.Zbyt często o nim zapominamy, a stan pojazdów na naszych drogach jestzatrważający.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plyn hamulcowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019