Wyszukiwałeś:

poczta X

polska X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poczta polska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Mały Opel z Polski?

nic z tego nie bedzie, będą go budowac najprawdopodobniej w Rumunii, tam jest taniej, dostaną lepsze wsparcia panstwa (czyt. ulgi w podatkach) i pewno nie ma takiej biurokracji jak u nas ~kubus

 

Wątek na forum: Nowy rok = stara akcyza + nowa opłata

Zapłaciłem akcyze w 2006 za samochód sprowodzony z zagranicy .Zarejstrowałem go dokładnie w tym roku 2007 dnia 22 stycznia - Dlaczego tak pozno ? poniewaz czekałem na duplikat dokumentu wymeldowania pojazdu z zagranicy .Aby go zarejstrować w Bytomskim urzędzie kazano mi jeszce zaplacic 50...

 

Firmy muszą się łączyć

Największe polskie przedsiębiorstwa są zbyt małe, by przetrwać namiędzynarodowym rynku w perspektywie 6-10 lat - wynika z raportumiędzynarodowej firmy konsultingowej A.T.Kearney "Strategia WzrostuGospodarki".

 

Renault dla poznańskiej poczty

Pięćdziesiąt wybranych w przetargu samochodów dostawczych Renaultzasili flotę oddziału Poczty Polskiej  w Poznaniu. Modele Renault Masteroraz Kangoo Express będą dostarczały przesyłki mieszkańcom Poznania. FlotaRenault, która obsługuje Pocztę Polską w Poznaniu, składa się z 10samochodów Renault Kangoo Express oraz 40 Renault Master Furgon wcharakterystycznym żółtym kolorze.

 

MAN zaczął rok z nowymi zamówieniami

Przełom roku 2010/2011 obfitował w kilka istotnych kontraktów dla MAN.Dzięki zamówieniom firm Mota - Engil, Mostostal, Poczta Polska oraz VOS,MAN wszedł w Nowy Rok z bankiem zamówień na poziomie ponad 170pojazdów.

 

Niebezpieczne pasy bezpieczeństwa w Kangoo

Pasy bezpieczeństwa, choć są osoby próbujące obalić tę tezę, tojeden z najważniejszych elementów wyposażenia auta, któreratują nasze życie w razie wypadku drogowego. Jednak nie w Renault Kangoo,gdzie mogą stwarzać zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa.

 

Poczta Polska z Iveco

Od czerwca br. Fraikin Polska realizuje dostawy pojazdów użytkowych dlaPoczty Polskiej SA. Flota największego polskiego operatora usług pocztowychpowiększy się o ponad 200 pojazdów marki Iveco.

 

Abonament RTV w samochodzie - wysokie kary

Wtorkowa „Rzeczpospolita” donosi, że Poczta Polska będziesprawdzać, czy firmy zarejestrowały odbiorniki radiowe w samochodach. Jeżelinie – będą grozić za to wysokie kary.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "poczta polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019