Wyszukiwałeś:

podatek X

ekologiczny X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podatek ekologiczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Czas na podatek ekologiczny

Kiedy ???????????????? ~niedoinformowany

 
 

Wątek na forum: Używane auta z UE jeszcze tańsze

brawo rząd, zamiast ograniczac naplyw uzywanych kolejny raz otwieracie furtke dla importerow i znowu zaleje nas fala zlomu, a ze tam kiedys wprowadzony bedize podatek ekologiczny to juz musztarda po obiedzie ~leos

 

Wątek na forum: Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

jesli zamiast akcyzy to OK, jesli obok to VETO, z tego co wiem to UE chce wprowadzic jakis roczny podatek od aut, wiec znajac zycie za pare lat to przeforsują ~gerry

 

Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP), po przyjęciu przez RadęMinistrów projektu ustawy o zwrocie części akcyzy od sprowadzonych autużywanych, ponownie wraca do pomysłu wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego.

 

Już 17 krajów ma ekopodatek od aut. A Polska?

Obecnie już siedemnaście krajów członkowskich Unii Europejskiejwprowadziło podatek od samochodów osobowych, uzależniony od emisji CO2.Wciąż jeszcze nie wiadomo, czy i kiedy tego rodzaju obciążenie podatkowezostanie wprowadzone w naszym kraju.

 

Czy podatek ekologiczny jednak będzie?

Kwestia podatku ekologicznego, czy jak on miałby się nazywać, którypobierany byłby corocznie od każdego kierowcy, była już poruszana w naszymkraju kilkukrotnie. Jak na razie jeszcze, ku zadowoleniu chyba większościwłaścicieli samochodów, z mizernym skutkiem. Dziś pomysł ten jednakponownie powraca. Przynajmniej w dyskusjach. Czy musimy zatem przygotować sięjuż na wprowadzenie podatku ekologiczego?

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Kolejny głos za podatkiem ekologicznym

Podatek ekologiczny byłby lepszy od akcyzy - tak uważają eksperci zrzeszeni worganizacji Pracodawcy RP. Za główny powód podają nagminnełamanie przepisów, których efektem jest zaniżona wartośćpłaconej akcyzy.

 

PiS i SLD o najważniejszych problemach motoryzacji

Przed miesiącem opublikowaliśmy odpowiedź Platformy Obywatelskiej na sześćpytań dotyczących najważniejszych problemów, przed którymi stoipolska motoryzacja. Dziś przedstawiamy stanowisko w tym samym temaciedwóch kolejnych największych partii politycznych w naszym kraju - Prawai Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "podatek ekologiczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019