Wyszukiwałeś:

podatek

. Znaleziono 216 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podatek

Spróbuj też wyszukać: ryczalt podatek od kupna samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 216 wszystkich):

Wątek na forum: Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

jesli zamiast akcyzy to OK, jesli obok to VETO, z tego co wiem to UE chce wprowadzic jakis roczny podatek od aut, wiec znajac zycie za pare lat to przeforsują ~gerry

 

Podatek Religi do Trybunału

Obowiązujący od 1 października ubiegłego roku tzw. podatek Religi trafił doTrybunału Konstytucyjnego. Wniosek o stwierdzenie jego niezgodności zkonstytucją złożyła PKPP Lewiatan.

 

Jeśli nie "podatek" Religi, to co?

Już od ponad pół roku 12% wartości składek ubezpieczenia OC trafia nakonto NFZ na poczet leczenia ofiar wypadków drogowych. Według PolskiejIzby Ubezpieczeń niesprawiedliwa opłata, jaką jest „podatekReligi, powinna zostać zastąpiona regresem ubezpieczeniowym.

 

Podatek Religi w trakcie likwidacji

Dzisiaj (19.11) odbyło się drugie czytanie rządowego projektu ustawy,która ma znieść tzw. podatek Religii. Wczoraj na posiedzeniu KomisjiZdrowia odbyło się pierwsze czytanie tego projektu. Komisja przyjęła go zdrobnymi poprawkami.

 

Podatek na łatanie dziur w jezdni

Dla usunięcia szkód po surowej zimie władze samorządowe w hrabstwieNorth Yorkshire ku niezadowoleniu mieszkańców jako pierwsze w WielkiejBrytanii wprowadziły podatek na łatanie dziur w jezdni - podaje tygodnikSunday Times.

 

Już 17 krajów ma ekopodatek od aut. A Polska?

Obecnie już siedemnaście krajów członkowskich Unii Europejskiejwprowadziło podatek od samochodów osobowych, uzależniony od emisji CO2.Wciąż jeszcze nie wiadomo, czy i kiedy tego rodzaju obciążenie podatkowezostanie wprowadzone w naszym kraju.

 

Czy podatek ekologiczny jednak będzie?

Kwestia podatku ekologicznego, czy jak on miałby się nazywać, którypobierany byłby corocznie od każdego kierowcy, była już poruszana w naszymkraju kilkukrotnie. Jak na razie jeszcze, ku zadowoleniu chyba większościwłaścicieli samochodów, z mizernym skutkiem. Dziś pomysł ten jednakponownie powraca. Przynajmniej w dyskusjach. Czy musimy zatem przygotować sięjuż na wprowadzenie podatku ekologiczego?

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Podatek od ciężarówki zapłaci właściciel

Podatek od środków transportowych płaci się w gminie, w którejmieszka właściciel, na którego został zarejestrowany samochódciężarowy. Z wyroku WSA w Krakowie wynika, że o właściwości organupodatkowego w podatku od środków transportowych osoby fizycznej decydujejej miejsce zamieszkania.

 

Nowy podatek od używanych samochodów

Bieżący rok będzie najprawdopodobniej rekordowym pod względem prywatnegoimportu używanych samochodów. Ta sytuacja ściągnęła zainteresowanierządu, który zamierza wprowadzić kolejny podatek, który uderzy wkierowców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020