Wyszukiwałeś:

podkarpackie

. Znaleziono 512 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podkarpackie

Spróbuj też wyszukać: s19 podkarpacie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 512 wszystkich):

Producent gaśnic przenosi produkcję do Polski

Gloria GmbH, największy w Europie producent przenośnych gaśnic, rozpocząłrekrutację do nowej fabryki w Ropczycach (woj. podkarpackie). W kwietniu 2007roku fabryka uzyska pełną zdolność produkcyjną.

 

Podkarpacie liczy na pieniądze z UE

Ponad miliard złotych mogą pochłonąć w nadchodzącym roku podkarpackieinwestycje w tym głównie przygotowania do budowy autostrady A4, drogiszybkiego ruchu S19 oraz lotniska w Jasionce. Województwo podkarpackie możejednak liczyć tylko na finansowanie ze środków unijnych, ponieważ budżetpaństwa zarezerwował na nie zaledwie 20 mln zł.

 

Modernizacja przejść granicznych

W 2006 roku województwo podkarpackie otrzymało dodatkowe pieniądze zFunduszu Schengen, które zostały przeznaczone na budowę i modernizacjęprzejść granicznych w Krościenku i Medyce.

 

Dukla – mieszkańcy czekają na obwodnicę

Mieszkańcy Dukli (woj. podkarpackie) od lat czekają na budowę obwodnicy,która odciążyłaby ruch pojazdów przez miasto. W ciągu dobyprzejeżdża tędy ponad 600 tirów, przekraczających granicępolsko-słowacką w Barwinku. Władze gminy od dawna zabiegają o budowę drogi,ale terminy realizacji tej inwestycji są wciąż odległe.

 

Utrudnienia na granicy w Krościenku

W dniach od 15 kwietnia do 30 września 2007 r. na drogowym przejściugranicznym w Krościenku nastąpią poważne utrudnienia w dokonywaniu odpraw wobu kierunkach. Utrudnienia wynikają z rozbudowy przejścia granicznego.

 

Przeworska droga do obwodnicy

Zatwierdzony został projekt obwodnicy Przeworska (woj. podkarpackie) w ciągudrogi krajowej nr 4. Inwestycja powinna być gotowa najpóźniej w 2011roku.'

 

Pieniądze na podkarpackie drogi

„Podkarpacie będzie otrzymywało w najbliższych latach pięciokrotniewięcej pieniędzy niż dotychczas. Przemysł lotniczy i rolno spożywczy orazskrzyżowanie europejskich korytarzy transportowych, to atuty, któretrzeba wykorzystać. W Programie Operacyjnym Rozwoju Polski Wschodniej jest dlaPodkarpacia 478 mln euro” – Grażyna Gesicka Minister RozwojuRegionalnego.

 

Kolejny krok w sprawie mostu w Połańcu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na opracowanie koncepcji nowego mostu na Wiśle w Połańcu.Inwestycja obejmuje także rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 764 orazpołączenie z drogą wojewódzką nr 875.

 

Machów i Nowa Dęba nową lokalizacją Pilkingtona

Prestiżowa inwestycja koncernu Pilkington zostaje w Polsce. Zakończyła sięrunda przyznawania dotacji na wsparcie inwestycji o dużym znaczeniu dlagospodarki polskiej. W Chmielowie – gmina Nowa Dęba (województwopodkarpackie). Pilkington Automotive Poland będzie wytwarzał przednie i boczneszyby samochodowe.

 

Most na Wiśle za 2 lata

Prawie kilometrowej długości most połączy województwaświętokrzyskie i podkarpackie. 24 października 2012 r. w Kielcach podpisanoumowy na dofinansowanie inwestycji, która zakłada także stworzenieukładu komunikacyjnego łączącego most z okolicznymi drogami. Na ten celprzeznaczono 304 mln zł z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Wartośćcałkowita projektu to ponad 390 mln zł. Prace powinny zakończyć się naprzełomie III i IV kwartału 2014 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021