Wyszukiwałeś:

poduszka X

powietrzna X

. Znaleziono 12303 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poduszka powietrzna

Spróbuj też wyszukać: airbag arg poduszka powietrzna pokrywa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12303 wszystkich):

Problemy z poduszką powietrzną w Punto Evo

Błąd oprogramowania może powodować samoczynne załącznie się poduszkipowietrznej w niektórych egzemplarzach modelu Fiat Punto Evo.

 

Ford Focus i bezpieczniejsze airbagi

Wchodząca do sprzedaży na początku przyszłego roku trzecia generacja FordaFocusa będzie niezwykła jeszcze z jednego powodu. Na jej wyposażeniu znajdąsię bowiem całkowicie nowe poduszki powietrzne zapewniającepodróżującym wyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Poduszka może zrobić Ci krzywdę

Zadanie poduszki powietrznej jest jasne. Ma ratować życie. Jednak jak wieleróżnych systemów bezpieczeństwa wymaga przestrzegania pewnych procedur, tak by nie zrobić nam krzywdy. I nie wystarczy tutaj zapięcie pasów.

 

Kolejny airbag dla naszego bezpieczeństwa

Już wkrótce o nasze bezpieczeństwo dbać będzie jeszcze jedna poduszkapowietrzna. General Motors w trzech swoich modelach - Buick Enclave, GMC Acadiai Chevrolet Traverse - wprowadził kolejny rodzaj poduszki powietrznej.Centralnie umieszczona ma chronić kierowcę i przedniego pasażera podczaszderzeń bocznych.

 

Poduszka dla pieszych od Volvo

Volvo od zawsze starało się dbać nie tylko o bezpieczeństwo osóbpodróżujących w samochodzie, ale także o tych którzy znajdująsię poza nim.

 

Mercedes przedstawia Beltbag

Beltbag to nowa innowacyjna poduszka powietrzna, która trafi do przyszłych modeli z trójramienną gwiazdą na masce. Prawdopodobnienowinka technologiczna zadebiutuje w nowej generacji S Klasy.

 

"Trójka" z wadliwą poduszką powietrzną

Jeśli posiadasz BMW serii 3 z początków obecnego stulecia,najprawdopodobniej będziesz musiał stawić się w autoryzowanym serwisieniemieckiej marki. Powodem są możliwe problemy z poduszką powietrznąpasażera.

 

Nowa A-klasa z felerną poduszką powietrzną

Do autoryzowanych serwisów Mercedesa wezwane zostaną 173 egzemplarzenajnowszej generacji najmniejszego modelu w gamie niemieckiej marki.

 

W tym modelu poduszka może się nie otworzyć

General Motors Poland rozpoczął akcję serwisową modelu Opel Agila A z powodumożliwego ryzyka, iż w razie wypadku nie otworzy się przednia poduszkapowietrzna.

 

Airbag - wybuchowa ochrona podróżnych

Dzisiaj poduszka powietrzna jest dla nas absolutnie oczywistym elementem wyposażenia samochodu. Przypominamy historię wprowadzania airbagów do aut oraz ważne zasady podróżowania autem w nie wyposażonym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "poduszka powietrzna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019