Wyszukiwałeś:

pojazd X

zastepczy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazd zastepczy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Renault Master: Po prostu Master

Renault, starając sie wzmocnić swoją pozycje na rynku aut użytkowych,systematycznie i z powodzeniem wprowadza zmodernizowane wersje istniejącychjuż modeli.

 

Pojazd zastępczy dla każdego

Kwestia otrzymania samochodu zastępczego w przypadku rozbicia własnego autaczęsto jest bardzo różnie interpretowana przez towarzystwaubezpieczeniowe. Już wkrótce jest jednak szansa, że się to zmieni. Ato sprawą przygotowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego zasad pokrywaniakosztów wynajmu pojazdu zastępczego.

 

Samochód zastępczy dla każdego

Komfort posiadania samochodu szybko rozleniwia. Tak szybko, że jak coś się znim dzieje i nie nadaje się on do użytku, nagle nie potrafimy się w żadeninny sposób poruszać. Na szczęście pozostaje nam koło ratunkowe wpostaci samochodu zastępczego. Zobacz, o czym musimy pamiętać, chcącużywać auta zastępczego, tak by ubezpieczyciel pokrył koszty związane zjego użytkowaniem.

 

Wątek na forum: Pojazd zastępczy dla każdego

tylko czy TU będa chciały przestrzegać tych zasad?!? ~kamil

 

Czy przysługuje nam pojazd zastępczy?

Jeśli w wyniku uszkodzenia auta nie możesz z niego korzystać i wynajmujeszpojazd zastępczy, to pieniądze na jego wynajem będą pochodzić z OC sprawcywypadku. Ostatnia uchwała Sądu Najwyższego jest doskonałą wiadomością dlawszystkich kierowców.

 

Wątek na forum: Czy przysługuje nam pojazd zastępczy?

Przedstawiciel jednej z firm ubezpieczeniowych w rozmowie z nami podkreślił, że obecnie i tak towarzystwa ubezpieczeniowe osiągają straty na ubezpieczeniach OC pojazdów mechanicznych. Każdy dodatkowy wydatek będzie tylko zwiększał te straty. Siłą rzeczy dodatkowe obciążenia ubezpieczyciele bę...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazd zastepczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019