Wyszukiwałeś:

pojazd

. Znaleziono 6222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazd

Spróbuj też wyszukać: komunalny specjalne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6222 wszystkich):

Łatwiejsza rejestracja zabytkowych aut

Choć sejmowa Komisja "Przyjazne Państwo" może nasuwaćróżne skojarzenia, to jednak miłośnicy i posiadacze starych izabytkowych samochodów powinni sobie ją chwalić. Sejm przyjął kilkazaproponowanych właśnie przez Komisję poprawek do kodeksu drogowego, dziękiktórym znikną niektóre przeszkody w zarejestrowaniu zabytkowychpojazdów.

 

Dla miłośników starych aut

Pojazdy zabytkowe, oldtimery, czyli po prostu stare samochody często wzbudzająna ulicach dużo większe zainteresowanie niż najnowsze modele. Im starsze, imbardziej zadbane i im bardziej oryginalne, tym pozytywne emocje są większe.Okazuje się, że miłośników pojazdów "z brodą" wnaszym kraju jest sporo. Ta informacja może ich ogromnie ucieszyć.

 

Syrena 105l - dwusuwowa nostalgia

Niezawodność nie była jej wiodącą cechą. Już w chwili rozpoczęciaprodukcji był to pojazd przestarzały. Traktowano ją jak zło konieczne, leczdla wielu Polaków była jedynym dostępnym samochodem. Dziś corazczęściej Syrena 105 staje się pojazdem nostalgicznym.

 

Protoplasta Trabanta

Pół wieku temu AWZ P 70 był dość powszechnym widokiem na polskichdrogach. Dziś profesjonalnie odbudowany pojazd z drewna, stali i tworzywa jestkolekcjonerskim rarytasem nawet w Niemczech. Ten dwusuwy oldtimer rodem zZwickau należy do pojazdów wyjątkowo trudnych do odbudowy.

 

Legendy światowej motoryzacji w Warszawie

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędą się po raz pierwszy w PolsceTargi Pojazdów Zabytkowych - Moto Nostalgia 2011. W jednym miejscubędzie można zobaczyć legendy światowej motoryzacji takich marek jak BMW,Mercedes, Porsche, Citroen, Dodge, Jaguar  i wiele innych.

 

Czy przysługuje nam pojazd zastępczy?

Jeśli w wyniku uszkodzenia auta nie możesz z niego korzystać i wynajmujeszpojazd zastępczy, to pieniądze na jego wynajem będą pochodzić z OC sprawcywypadku. Ostatnia uchwała Sądu Najwyższego jest doskonałą wiadomością dlawszystkich kierowców.

 

Setny pojazd Ecolution by Scania

Pod koniec 2012 roku Klientowi gdańskiego oddziału Scania – firmie Polfarm zostały wydane cztery zestawy z naczepami chłodniczymi i ciągnikamiScania R560 – wśród nich setny w Polsce pojazd w specyfikacji Ecolution by Scania.

 

Karetka na drodze - ustąp pierwszeństwa

Karetka na sygnale, ale również policja czy straż pożarna, tonajczęściej spotykane na naszych drogach, choć nie jedyne, pojazdyuprzywilejowane. Nie muszą one stosować się do znaków drogowych,dlatego kierowcy pozostałych aut powinni mieć się na baczności, spotykająctaki pojazd na swojej drodze.

 

Samodzielnie wykonany pojazd też musi mieć OC

Komunikacyjne ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dotyczy wszystkichpojazdów, jakimi można się poruszać po drogach. Nawet, jeśli są topojazdy własnej konstrukcji.

 

Coraz więcej aut zabytkowych

Polski rynek pojazdów zabytkowych ma się coraz lepiej. Wedługszacunków polscy kolekcjonerzy posiadają obecnie ok. 50 tys.pojazdów, mających status zabytkowego. I liczba ta cały czas rośnie.Rozwija się również rynek usług przeznaczonych dla tego typupojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023