Wyszukiwałeś:

pojazdu

. Znaleziono 3514 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazdu

Spróbuj też wyszukać: waga renault megan coupe 1 6 benzyna 2000 rok

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3514 wszystkich):

Wątek na forum: przerejestrowanie samochodu bez karty pojazdu

witam. jestem na kupnie samochodu osobowego od osoby która trzy miesiące temu wykupiła samochód od urzędu skarbowego. Wydane zostały odpowiednie zaświadczenia że skarbówka nie wydała karty pojazdu gdyż zostala zgubiona. Osoba od której kupuje samochód nie rejestrowała go. Teraz sie zastanawiam cz...

 

Karty pojazdu pozostają

Nie jest prawdą, jakoby polski rząd prowadził w chwili obecnej prace nadprojektem ustawy o likwidacji kart pojazdów.

 

Jest pomysł na zwrot nadpłaty za kartę pojazdu

Na wczorajszym posiedzeniu Sejmu wiceminister infrastruktury TadeuszJarmuziewicz zdradził, iż jest wspólny z resortem finansówpomysł, by roszczenia o zwrot nadpłaty za kartę pojazdu pokrywać w częściz rezerwy subwencji ogólnej.

 

Szykują się zmiany w rejestracji i dopuszczaniu pojazdów do ruchu

Bardziej jednoznaczne przepisy odnośnie rejestracji aut, a takżeobowiązkowych kontroli pojazdów, brak karty pojazdu oraz możliwośćzwiększania o 50 proc. opłat dla spóźnialskich to najważniejszenowości dla kierowców, jakie wynikają z projektu ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego.

 

Rejestracja nie jest niezbędna

Czy do skorzystania z przysługującego tylko do końca roku prawa do odliczeniapełnego podatku VAT konieczne jest tylko zawarcie samej umowy, dostawa pojazdu,czy musimy zdążyć także z rejestracją samochodu? Wciąż pojawia się wielewątpliwości.

 

Usługa "historia pojazdu" coraz bliżej

Coraz bliżej wejścia w życie przepisów, które umożliwiąsprawdzenie historii pojazdu przed jego zakupem. Zakończyły się jużuzgodnienia międzyresortowe dot. nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym womawianym zakresie. Projekt ten został przyjęty również przez KomitetRady Ministrów ds. Cyfryzacji.

 

Historia pojazdu - MSW wyjaśnia

Wprowadzenie e-usługi Historia pojazdu, dostępnej od ponad tygodnia dlakażdego i to bezpłatnie, ma ułatwić poszukiwanie auta na rynkuwtórnym. Ponieważ w pierwszych dniach jej funkcjonowania pojawiły sięróżnego rodzaju wątpliwości, resort spraw wewnętrznych postanowił jerozwiać.

 

MSW ulepsza usługę "Historia pojazdu"

Od czerwca na stronach resortu spraw wewnętrznych można wyszukaćnajważniejszej informacje o pojazdach i autobusach. Na początku października,po uwagach użytkowników, wprowadzono kilka istotnych poprawek.

 

"Historia pojazdu" ma już rok

Od roku możemy korzystać z dwóch e-usług Ministerstwa SprawWewnętrznych. Z aplikacji "Historia pojazdu" i "Bezpiecznyautobus" skorzystało już łącznie ponad dwa miliony osób.

 

Karta pojazdu - 425 zł do zwrotu

Dzięki pozytywnemu wyrokowi sądu apelacyjnego kierowcy będą mogli ubiegaćsię o zwrot pieniędzy za wydanie karty pojazdu. Dotyczy to osób,które nabyły i zarejestrowały samochód pomiędzy 23 lutego a 14kwietnia 2006 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019