Wyszukiwałeś:

pojazdy X

uzytkowe X

. Znaleziono 696 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pojazdy uzytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 696 wszystkich):

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Rynek ciężarówek kontra kurs euro

Początek roku przyniósł ożywienie i zdecydowaną poprawęnastrojów na rynku. To zasługa dobrych wyników sprzedażyużywanych samochodów ciężarowych. Jednak optymistyczne prognozynależy zweryfikować, ponieważ popyt na ciągniki siodłowe Euro 5 naglespadł. Według  ekspertów z EurotaxGlass's powodem jestumacniająca się w stosunku do euro złotówka.

 

Oto najlepsze pojazdy użytkowe

Ponieważ w tym roku jesienne nowości wśród aut osobowych zawitają doParyża, w Niemczech, a dokładnie w Hanowerze, odbywają się targi, naktórych spotykają się przedstawiele z branży pojazdówużytkowych. Jak zawsze przy tej okazji poznaliśmy najlepsze pojazdy użytkowe.

 
 

Pojazdy użytkowe i usługi Mercedes-Benz triumfują

Mercedes-Benz zwyciężył w siedmiu kategoriach plebiscytu "Najlepszepojazdy użytkowe 2011", organizowanego przez wydawnictwo ETM-Verlag.Blisko 7700 czytelników branżowych tytułów wybrało najlepszepojazdy użytkowe i usługi w ponad dwudziestu kategoriach.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Pierwsze śmieciarki na gaz ziemny

Na ulicach Warszawy od pewnego czasu poruszają się śmieciarki Scanii zasilanegazem CNG. To efekt realizacji kontraktu na dostawę dwudziestu dziewięciu tegotypu pojazdów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie.

 

Poczta Polska z Iveco

Od czerwca br. Fraikin Polska realizuje dostawy pojazdów użytkowych dlaPoczty Polskiej SA. Flota największego polskiego operatora usług pocztowychpowiększy się o ponad 200 pojazdów marki Iveco.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

Stawiają znów na Iveco

Firma Mauffrey Group złożyła zamówienie na aż 600 pojazdówIveco Stralis Euro 6. Część tego zamówienia zostanie zrealizowanaprzez polski oddział Iveco, który dostarczy 36 pojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pojazdy uzytkowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019