Wyszukiwałeś:

poland

. Znaleziono 1310 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: poland

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1310 wszystkich):

World Class Manufacturing - srebro dla Fiat Auto Poland w Tychach

W dniach 6 i 7 lipca b.r. tyski zakład Fiat Auto Poland został poddanykolejnemu audytowi pod kątem stosowania najlepszych i najskuteczniejszych metodzarządzania procesem produkcyjnym wg WCM. Grupa zagranicznych audytorówoceniała pod tym kątem stosowane w zakładzie procedury i uzyskana wysokaocena pozwoliła na przyznanie zakładowi certyfikatu SILVER LEVEL.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

Fiat Auto Poland wart prawie 11 mld zł

Działająca na polskim rynku firma Fiat Auto Poland została wybrananajbardziej wartościową firmą wśród przedsiębiorstw przemysłumotoryzacyjnego w Polsce.

 

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście latdoświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żebybyć odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

 

20 lat Fiat Auto Poland w Polsce

Fabryka Fiat Auto Poland w Tychach to trzecia najważniejsza po Włoszech iBrazylii fabryka Fiata na świecie i jeden z największych i zakładówprodukcyjnych w Europie. W roku 2011 wyprodukowano łącznie 467 760samochodów, co oznacza, że co 44 sekundy z taśmy produkcyjnej fabrykizjeżdża gotowe auto, a dziennie zjeżdża ich ok. 1800 szt.

 

Fiat Auto Poland i zakończenie produkcji Pandy Classic

Spółka Akcyjna Fiat Auto Poland zabrała głos w sprawie pojawiającychsię ostatnio w mediach komentarzy dotyczących przyczyn zakończenia produkcji modelu Panda Classic w tyskim zakładzie Fiata.

 

Fiat Auto Poland liderem inwestycji nw badania i rozwój w Polsce

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk (INE PAN) opublikował Raporto Największych Inwestorach w Badania i Rozwój w Polsce w 2012 roku. Wtym prestiżowym rankingu Fiat Auto Poland zdecydowanie zajął pierwsze miejsceprzed Grupą Bumar i Asseco Poland.

 

Nowy prezes i władze Fiat Auto Poland

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Fiat Auto Poland powołało Alfredo Leggero nafunkcję Prezesa Zarządu, którą będzie pełnił do końca obecnejkadencji Zarządu FAP. Alfredo Leggero zastapił Luigi Galante, któremupowierzone zostały nowe funkcje w ramach Fiat Chrysler Automobiles.

 

FCA Poland numere 1 w produkcji aut w Polsce

W zeszłym roku w tyskiej fabryce Fiat Chrysler Automobiles wyprodukowano ponad300 000 samochodów. Wynik ten sprawia, że fabryka FCA Poland z Tychjest liderem wśród producentów aut w Polsce oraz drugim zakładem FCA w Europie.

 

FCA Poland podsumowuje produkcję aut w 2018 r.

W 2018 roku z tyskiej fabryki wyjechało niemal o 10 tys. więcej aut niż rokwcześniej. FCA Poland podsumowuje 2018 rok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021