Wyszukiwałeś:

polerowanie

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polerowanie

Spróbuj też wyszukać: polerowanie lakieru

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Lepiej zapobiegać niż naprawiać

Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach do najtańszych nie należy. Z tegoteż powodu wielu kierowców szuka tańszych sposobów na utrzymanieswoich aut w należytym stanie technicznym. Coraz częściej profilaktyczneprzeglądy samochodów są odkładane w czasie, a do warsztatu udajemysię dopiero na niezbędną naprawę.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Rysy i odpryski na szybie - jak się ich pozbyć?

Porysowana lub posiadająca odpryski szyba w aucie, może skutecznie utrudniaćjazdę. W szczególności w nocy albo słoneczny dzień. Jeśli ubytki sąniewielkie jej powierzchnię można wypolerować. W bardziej drastycznychprzypadkach potrzebna będzie wymiana na nową.

 

Wątek na forum: Polerowanie felg metodą wibracyjną

Witam Polerowanie felg metodą wibracyjno-ścierną. Pewnie wielu z Was zastanawia sie jak to działa i jaki jest efekt końcowy. Usługa pozala nam uzyskać idealnie gładką i perfekcyjnie wypolerowaną powierzchnię (efekt chromu) nie zależnie od stopnia skomplikowania felgi. ...

 

Samochodowa kąpiel w lecie

Kurz, pył, insekty, żywica z drzew. Utrzymanie powłoki lakierniczej w dobrejkondycji latem,  wcale nie jest łatwe. Czyszczenie karoserii powinno byćjednocześnie dokładne i delikatne, ale nie wolno zapominać przy tym o kilkukluczowych aspektach.

 

Autofolie - o tym powinieneś wiedzieć

Chcesz aby twój samochód wyróżniał się na drodze? Jednymz zabiegów jest zmiana koloru auta. Kiedyś wiązało się to z pokryciemwybranych części lakierem. Dziś, za pomocą specjalnych folii, można tozrobić szybciej i znacznie taniej. Wystarczy pamiętać o kilku istotnychwskazówkach.

 

Wątek na forum: Serwis blacharsko-lakierniczy Auto-Dom zaprasza:) (Poznań)

Zapraszamy do skorzystania z usług Serwisu Auto-Dom:)nJesteśmy serwisem blacharsko-lakierniczym, świadczymy również usługi w zakresie napraw mechanicznych. nnPonadto oferujemy:n-wyprawki lakiernicze, usuwanie rys na lakierze,n-polerowanie oraz konserwację lakieru, n-wymianę oraz montaż szyb samoc...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019