Wyszukiwałeś:

policja

. Znaleziono 697 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: policja

Spróbuj też wyszukać: Aston Martin] aston martin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 697 wszystkich):

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Bezpieczna droga do szkoły

Skończyły się wakacje, dzieci wróciły do szkół. Tym samym wich okolicach oraz na drogach dojazdowych pojawią się dzieci, którepojedynczo bądź w grupkach będą korzystać z jezdni. Aby było bezpieczniejpolicja rozpoczęła akcję "Bezpieczna droga do szkoły".

 

Niemiecka policja stawia na Insignię ST

Jeżdżąc po niemieckich drogach przyzwyczailiśmy się już do widokuniemieckich radiowozów od marek z segmentu premium. Tym razem niemieckapolicja postawiła na tańsze rozwiązanie, ale nie mniej skuteczne.

 

Policja w Passacie CC. Co na to podatnik?

Policja się uzbraja. To widać od kilku miesięcy. Na drogi wjeżdża całaflota zamaskowanych i nie zamaskowanych radiowozów wyposażonych w radarynajnowszego typu. Tym razem jednak wybór był trochę kontrowersyjny.

 

Tegoroczne wakacje bezpieczniejsze

Koniec wakacji to czas, gdy policja zbiera wszystkie statystki i podsumowujeokres letnich miesięcy na drogach. Jest bezpieczniej, ale wciąż wiele jestdo poprawy.

 

Policja może przymusić do badania stanu trzeźwości

Ministerstwo Sprawiedliwości potwierdziło, że już obecnie policja ma prawoużyć przymusu bezpośredniego, by poddać kierowcę badaniu na zawartośćalkoholu. Problem wynikał z wyroku Trybunału Konstytucyjnego z marca br.,jednak stosowne przepisy w tej materii od kilku miesięcy są już zmienione.

 

Wiesz, kiedy mogą zabrać dowód rejestracyjny?

Patrole drogowe kojarzą się kierowcom głównie z "suszarkami"i z kontrolą trzeźwości. To jednak uproszczenie. Spotkanie z patrolem możezakończyć się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Kiedy policja dokonatakiej czynności? I co dalej czeka kierowcę?

 

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Jeszcze w tym roku polska policja wzbogaci się o nowe radiowozy. Będzie ich wsumie 1600, a łączny koszt ich zakupu wyniesie nieco ponad 100 mln zł.

 

Prawo o ruchu drogowym - duże zmiany w 2017

Policja przygotowuje duże zmiany w prawie o ruchu drogowym. Wpłyną one nietylko na bezpieczeństwo na polskich drogach, ale także mają ułatwićniektóre procedury.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021